Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelt kérdés

Titokban tetszik az egyik fiú a baráti körünkből. Elég jóban vagyunk ezért néha eljárunk kettesben is találkozni. Róla mindig is tudtam, hogy az egyik szaktársam tetszik neki, akivel aztán össze is jött. Ezért inkább elnyomtam magamban hogy tetszik, ismerkedtem más fiúkkal. Egyszer amikor feljöttünk hozzám akkor átkarolt, és néztünk egymásra. Hirtelen csak azt láttam hogy folyamatosan a szám nézi és már gyakorlatilag összeért az ajkunk. Én akkor egy kicsi csókot adtam neki és ő meg visszacsókolt. Aztán smárolni akartam, de azelől meg már kitért, eszébe jutott hogy kettőnk közül csak én vagyok szingli. Ha nem akarta a smacit akkor miért próbálkozott be? A vicc az, hogy azóta is eljátssza ezeket, ugyanúgy beindítja a csókreflexet, de többet nem mer tenni. Ha nem lesz belőlr csak 2 puszi akkor minek csinálja?

És egyébként az 1. után megbeszeltük hogy ilyen nem lesz, és csak csinálja a közeledést.



2021. nov. 26. 13:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20 Nem ment át a lényeg. Mi vagy te egy szexbaba hogy mindenki megdughat aki akar te meg hagyod vagy mi? Van saját akaratod nem? Tudod hogy egy gyökér, csak beléd akar üríteni, te meg simán hagynád. Aztán jönnek a hülye kérdések, meg hogy a pasik csak kihasználnak. Aranyom, szedd mar össze magad..
2021. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Pont errőp beszélek. Nem fekszem le vele.
2021. nov. 26. 17:30
 23/23 Dzsoki ***** válasza:
Most,tényleg,nem tudod vagy minket tesztelsz? Most,eddig megy,mert van partnere.Amikor,nem lesz,tovább fog menni!
2021. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!