Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelt kérdés

Titokban tetszik az egyik fiú a baráti körünkből. Elég jóban vagyunk ezért néha eljárunk kettesben is találkozni. Róla mindig is tudtam, hogy az egyik szaktársam tetszik neki, akivel aztán össze is jött. Ezért inkább elnyomtam magamban hogy tetszik, ismerkedtem más fiúkkal. Egyszer amikor feljöttünk hozzám akkor átkarolt, és néztünk egymásra. Hirtelen csak azt láttam hogy folyamatosan a szám nézi és már gyakorlatilag összeért az ajkunk. Én akkor egy kicsi csókot adtam neki és ő meg visszacsókolt. Aztán smárolni akartam, de azelől meg már kitért, eszébe jutott hogy kettőnk közül csak én vagyok szingli. Ha nem akarta a smacit akkor miért próbálkozott be? A vicc az, hogy azóta is eljátssza ezeket, ugyanúgy beindítja a csókreflexet, de többet nem mer tenni. Ha nem lesz belőlr csak 2 puszi akkor minek csinálja?

És egyébként az 1. után megbeszeltük hogy ilyen nem lesz, és csak csinálja a közeledést.



2021. nov. 26. 13:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A barátnője nem különösebben érdekel,mit gondol
2021. nov. 26. 15:43
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Kiváló alapanyag vagy a célra úgy látom. :D
2021. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogok vele lefeküdni sem összejönni

Csak az érdekelt hogy ebben neki mi éri meg ha nem mer lépni?

A barátnője ebben a kérdésben nem szerepelt és engem sem érdekel...valami nem lehet stimm abban a kapcsolatban, ha félrelépésre hajlamos a fiú

2021. nov. 26. 15:48
 14/23 anonim ***** válasza:

Igen, ami nem stimm abban a kapcsolatban az a srác. Nem kell egyből a csajra fogni ha a pasi olyan fajta.

Nyugi, fog majd tovább menni csak tesztelget..

2021. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet a csajról is hallottam olyan dolgokat amit a pasi helyében én nem tolerálnék
2021. nov. 26. 16:05
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg meg érdemlik egymást. De szerintem nem jó ötlet ilyen pasival kezdeni, mi a garancia hogy nem játsza el ugyan ezt ha veled van?
2021. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Csávóként meg tudom erősíteni 14#-es szavait.


És 16#-os aggályait is


:o

2021. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ezért nem szeretnék vele járni, mert velem is ugyanezt eljátszaná


De attól még nem tudok azzal mit kezdeni ha külsőre bejön

2021. nov. 26. 16:35
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön sok nő külsőre, mégse mászom rájuk.
2021. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát itt nem én másztam rá, folyamatosan ő jön rám de egy szinten megáll
2021. nov. 26. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!