Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mennyire izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyire izgató számotokra, ha egy visszahúzódó srácnak hatalmas farka van?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül összejöttök egy ilyen csendes sráccal és szexre kerül a sor. Meglepődnétek, ha hatalmas farka lenne? Volt is már ilyen veletek?

2021. nov. 19. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha meg se tud szólítani, nem vonzó, nincs egy kisugárzása, akkor akármekkora farka lehet, nem jut el az ágyig. Kapcsolat pláne nem lesz, ha emberileg nem fog meg.
2021. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
“Véletlenül összejöttök egy ilyen csendes sráccal” - nem véletlenül, legalábbis ha az intellektusa nem fog meg, akkor esélytelen, lehet bármekkora a farka.
2021. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hiába van nagy farka ha visszahúzódó.
2021. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Véletlenül nem jövök össze ilyen sráccal,ha nem fog benne valami akkor esélytelen a kapcsolat..legyen bármekkora a merete.
2021. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Azt hittem a farka visszahuzódó, olyan mint egy periszkop.
2021. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
#5, ezen de jót nevettem. :DD
2021. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert nem szeretem a visszahúzódó férfiakat úgyhogy valószínűleg el sem jutnánk odáig, hogy kiderüljön mekkora a farka.
2021. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok lány de szerintem semennyire. Ha vissza húzódó vagy, legjobb esetben is "cuki"nak fog têged tartani, amitől személyszerint engem kiverne a víz. Ha már cukinak tart akkor a budos eletben nem fogod látni a punciját, max lelki szemetesvödör leszel nála és azt fogod hallgatni, hogy mennyire aljasak a pasik. NEM! Legyél tökös, magabiztos és verd be a hatalmas lompost! Sose kerülj barátzónába, sose legyél a hímbarátnője, onnan nincs kiút!
2021. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
S hogy jönnek össze "véletlenül" azzal akit nem kívánnak elárulod? Ha szimpatikus, vonzó nekik a pasi akkor nem oszt nem szoroz mekkora a pélója (kivéve: ha túl mini). Az hogy mekkora a broki meg önmagában nem fog szimpatikussá tenni senkit.
2021. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Kurvára nem érdekel. Ha visszahúzódó, úgysem fog rendesen megdugni, de még csak az ismerkedésig se jutunk el.
2021. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!