Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mennyire izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyire izgató számotokra, ha egy visszahúzódó srácnak hatalmas farka van?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül összejöttök egy ilyen csendes sráccal és szexre kerül a sor. Meglepődnétek, ha hatalmas farka lenne? Volt is már ilyen veletek?

2021. nov. 19. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ilyen visszahúzódó. De nagyon jó kisugárzása van. Első látásra megvolt a vonzalom.

Hát eléggé meglepő volt, mikor kiderült, mi van a gatyában. Fantasztikus szerető 😍

2021. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha nadrág helyett szoknyát hord, akkor úgy is mindegy mekkora a farka, mert el se jutnánk odáig.
2021. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszene, de úgy hogy tudom előre, imádom a hatalmas farkakat, majd én megtanítanám használni a kis félénk srácot:D
2021. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki visszahúzódó, nem jön be. Így valószínűleg nem jutunk el az ágyig.
2021. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!