Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 14-18 éves kor között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 14-18 éves kor között szűznek lenni?

Figyelt kérdés
tegnap 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csicuki ***** válasza:
71%
Nem szerintem akkor gáz ha annak érzed. De amúgy az egy teljesen okés dolog nem mindenki talál olyat magának akivel elveszítené abban a korban.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Miért lenne gáz 14 15 évesen szűznek lenni?XDD jól vagy? Eleve 16 alatt nem is egészséges főleg lányoknak, de fiúknak se túlzottan. 16tól már rendben van ha csinálod viszont egyáltalán miért lenne gáz, ha nem? Nem értem, ez mindenkinek más. Max az idióta tiniknél gáz, akiknek a nagy része csak hazudja, hogy ezt meg azt csinálta azt sehol semmixd 20 után szerintem már érdemes megtapasztalni, de akkor sem gáz.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem az. Egyrészt nem verseny, másrészt csakis a te dolgod, hogy az vagy-e vagy sem. 18L
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem, hanem elvesziteni nagy gáz 18 alatt! F
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz.
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kamuvilágot bemutató tinisorozatok szerint az. Valójában nem.
ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy gáz-e, az attól függ, hogy te mit akarsz.

Ha csak azért akarsz dugni, mert mások mondják, akkor nem gáz, ha te erre nem érzed magad felkészültnek.

Ha viszont akarod, csak nincs kivel, akkor az a gáz, hogy akkor nincs partnered hozzá.


De egy tanácsot azért adnék: várj a megfelelő partnerre. És ez most nem valami romantikus duma, hanem tény. Én már így utólag bánom, hogy azt a csajt dugtam meg elsőre, akit.

Az első szexre jobb kellemesen visszaemlékezni, hogy "igen, olyan nővel voltam együtt, akivel tényleg akartam, nem pedig valami hitvány alakkal, mert elkapott a kangörcs, és már muszáj volt valakivel".

ma 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!