Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet jó a srácnak?

Figyelt kérdés

Titokban tetszik az egyik fiú a baráti körünkből. Elég jóban vagyunk ezért néha eljárunk kettesben is találkozni. Róla mindig is tudtam, hogy az egyik szaktársam tetszik neki, akivel aztán össze is jött. Ezért inkább elnyomtam magamban hogy tetszik, ismerkedtem más fiúkkal. Egyszer amikor feljöttünk hozzám akkor átkarolt, és néztünk egymásra. Hirtelen csak azt láttam hogy folyamatosan a szám nézi és már gyakorlatilag összeért az ajkunk. Én akkor egy kicsi csókot adtam neki és ő meg visszacsókolt. Aztán smárolni akartam, de azelől meg már kitért, eszébe jutott hogy kettőnk közül csak én vagyok szingli. Ha nem akarta a smacit akkor miért próbálkozott be? A vicc az, hogy azóta is eljátssza ezeket, ugyanúgy beindítja a csókreflexet, de többet nem mer tenni. Ha nem lesz belőlr csak 2 puszi akkor minek csinálja?

És egyébként az 1. után megbeszeltük hogy ilyen nem lesz, és csak csinálja a közeledést.



2021. nov. 26. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Akar valamit, de közben vissza tartja a félelem a másik lány miatt.
2021. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem hogy hiába tagadja, bejöhetek neki valamennyire...nem egyszer fordult már elő hogy hirtelen elkezdett közeledni a számhoz, de tovabbmenni nem mert, pedig nem is provokáltam csak beszélgettünk
2021. nov. 26. 13:29
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Elég egyértelmű, hogy tetszel neki. Majd ha szakít másik lánnyal szabad az út.
2021. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonymousreview60 ***** válasza:

Tesztel neki, de nem mer feléd lépni, mert a másik kapcsolat többet ad neki most, mint amit vélelmez a veled kialakítandóról. Mint amikor a diétázó nem eszik desszertet, de csak benéz a cukrászdába. Ez egyfajta mazochizmus. És egyben azt ellenőrzi, kapható vagy-e még neki, ha kilépne a kapcsolatból. Te vagy a B terv.

Vagy ezzel a lépéssel igyekszik seggberugni magát, hogy igenis érdemes lesz a másik kapcsolatot felrúgni.

2021. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
65%
Én azt nem értem hogy 1. Miért alázod így meg magad? Kettő a lány hogy érezné magát szerinted hogy a palijával ilyeneket csinálsz? A fiú is hibás nyilván de legyen már benned ennyi becsület vagy mondd el a csajának. Ne nézze már hülyének szerencsétlen csajt b**dki
2021. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
Egyébként nagy esély van rá, hogy ha össze is jönnétek egyszer akkor a te házad mögött is ilyeneket csinálna.
2021. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Hátad*
2021. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Veled csalja a bnőjét konkrétan (oké, nincs szex, de a csók is intim cucc). Nemtudom, neki jó-e, de a barátnője nem fogja megsimogatni a buksiját érte, az biztos.
2021. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

8# kieg.: sem a tiédet..


6# Na igen. ez meg a másik.

2021. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Behülyít, dugni jó leszel barátnő mellett is.
2021. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!