Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor esélyt adok egy kicsit átlagosabb srácnak, csalódok?

Figyelt kérdés

Alapvetően a sikeres, magabiztos, intelligens, külsőre vonzó és nagyon férfias lasik jönnek be. Nyilván ezzel a típussal sokkal kevesebbszer találkozik az ember, meg aztán van is, hogy nem egymást keressük. Többször megkaptam barátnőktől, hogy jaj nekem van egy bizonyos típusom, de hogy szerintük ezek hányingerkeltőek és nem értik miért ilyen férfiakat szedek fel. Ők sokkal átlagosabb srácokkal vannak és hogy miért nem adok esélyt nekik is. Egyébként éppen bennem is megfogalmazódott a dolog, hogy talán egy átlagosabb pasi jobban megbecsülne, talán lehetne hosszabb távú kapcsolat is velük stb. Na most miután elkezdtem esélyt adni külsőre és személyiségben is 'alacsonyabb szinten álló' pasiknak, azt tapasztaltam, hogy ezek sokkal rosszabbak, mint az 'alfa' férfiak (ahogy itt ezt egyesek hívni szokták). Szexben sokkal önzőbbek, tapasztalatlanabbak, kis farokkal és/vagy korai magönléssel. Ha lefekszem velük, viszonylag hamar elborul az agyuk és megugrik az egojuk, hogy megszereztek és elkezdenek sokkal nagyobb fszok lenni, mint az alfa férfiak. Hirtelen azt hiszik, hogy ők az atyaisten és bármikor felszednek még egy hozzám hasonló nőt. Közben nagyon nem:D egyszerűen teljesen megbolondulnak, nem tudják kezelni, hogy egy ilyen nő van velük. Én magam se értem miért nem lehet csak úgy normálisan viselkedni, miért akkora dolog ez.. De amit az ágyban nyújtottak, hát azt el se hittem. Felnőtt férfiak. Azt hittem majd jobban is fognak igyekezni, mert hogy meg akarnak felelni, de nem. Rosszabbak mint a népszerűbb férfiak.

Szerintetek mi az isten ennek az oka? Miért mondják sokan, hogy adjunk esélyt az átlagosabb férfiaknak, mikor ez lesz a vége?

Nők, ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak velem történik ilyen minden alkalommal, mikor úgy döntök hogy nyitok más típusú férfi felé is?


2021. nov. 22. 22:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Hat mert rosszat fogtal ki :D
2021. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1: először én is azt hittem, de mikor már a3. is ilyen, aztán a 4. is, majd az 5. is, akkor már elgondolkodom, hogy bsszameg ez nem lehet akkora véletlen. Nincs kedvem az ezerből megtalálni azt az egyet, amelyik normális. Plusz az a legnagyobb baj ezekkel, hogy nagyon becsapósak. Azt hiszed milyen kedves aranyos stb, majd bumm. Míg egy népszerűnek számító férfi esetében jobban tudsz olvasni a sorok közt, hamarabb rájössz, ha csak meg akar dugni vagy ha egy paraszt. A kis átlagos ártatlannak tűnők a legrosszabbak, legtoxikusabbak..
2021. nov. 22. 22:56
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Oh értem :D

Hat nem tudom, nekem sosem volt celom atverni, csak megdugni valakit, pedig atlagos vagyok, vagy inkabb alatta 🤣

2021. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Ne kamuzz, menj olvass, fejleszd magad, lépj előre az életben. Kamu női kérdéseket fogalmazni férfiként nem túl gyümölcsöző
2021. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
Az átlagos alatt ilyen gyári munkás tipusú prolikra gondolsz?
2021. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#3: volt már feltűnően csinos párod? Ha igen, hogy érintett ez téged? Szívesen meghallgatom férfi oldalról is a véleményeket, érzéseket a témában
2021. nov. 22. 23:00
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt, irj nyugodtan, hogy mi erdekel konkretabban 😊
2021. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#5: A kérdésből ezt hinnéd mi? Pedig nagyon nem:D Arra gondolok, hogy nem tipikusan a mai ideáloknak megfelelő külseje van. Pl vagy kicsit husisabb vagy alacsonyabb vagy az arca nem olyan vonzó stb. Munkában pedig semmi extra, átlag beosztott egy cégnél, esetleg zenész vagy ilyenek. Tehát nem a nagymenő vállalkozó vagy magas beosztásban dolgozó pasi, aki 10-30 milliós autókkal jár. Ha van autója, lakása egyáltalán, akkor az egy szerényebb valami. Ilyen férfiakra gondolok. Nem a legalja, teljesen átlagosak a szó minden értelmében.
2021. nov. 22. 23:04
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
De nagyba vagy kérdező. :) Viszont mégiscsak számodra alacsonyabb rendű férfiakkal dugatod magad. Hogy lehet ez? Ja, hogy a felsőbb kategóriások szemében te magad lennél az átlagos. Legjobb esetben. Szerintem valójában pontosan ott van a helyed a ranglétrán ahonnan a péniszt kapod. Jó szórakozást.
2021. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%
Egy ócska ribi vagy. Azt kapod az élettől, amit megérdemelsz.
2021. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!