Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor esélyt adok egy kicsit átlagosabb srácnak, csalódok?

Figyelt kérdés

Alapvetően a sikeres, magabiztos, intelligens, külsőre vonzó és nagyon férfias lasik jönnek be. Nyilván ezzel a típussal sokkal kevesebbszer találkozik az ember, meg aztán van is, hogy nem egymást keressük. Többször megkaptam barátnőktől, hogy jaj nekem van egy bizonyos típusom, de hogy szerintük ezek hányingerkeltőek és nem értik miért ilyen férfiakat szedek fel. Ők sokkal átlagosabb srácokkal vannak és hogy miért nem adok esélyt nekik is. Egyébként éppen bennem is megfogalmazódott a dolog, hogy talán egy átlagosabb pasi jobban megbecsülne, talán lehetne hosszabb távú kapcsolat is velük stb. Na most miután elkezdtem esélyt adni külsőre és személyiségben is 'alacsonyabb szinten álló' pasiknak, azt tapasztaltam, hogy ezek sokkal rosszabbak, mint az 'alfa' férfiak (ahogy itt ezt egyesek hívni szokták). Szexben sokkal önzőbbek, tapasztalatlanabbak, kis farokkal és/vagy korai magönléssel. Ha lefekszem velük, viszonylag hamar elborul az agyuk és megugrik az egojuk, hogy megszereztek és elkezdenek sokkal nagyobb fszok lenni, mint az alfa férfiak. Hirtelen azt hiszik, hogy ők az atyaisten és bármikor felszednek még egy hozzám hasonló nőt. Közben nagyon nem:D egyszerűen teljesen megbolondulnak, nem tudják kezelni, hogy egy ilyen nő van velük. Én magam se értem miért nem lehet csak úgy normálisan viselkedni, miért akkora dolog ez.. De amit az ágyban nyújtottak, hát azt el se hittem. Felnőtt férfiak. Azt hittem majd jobban is fognak igyekezni, mert hogy meg akarnak felelni, de nem. Rosszabbak mint a népszerűbb férfiak.

Szerintetek mi az isten ennek az oka? Miért mondják sokan, hogy adjunk esélyt az átlagosabb férfiaknak, mikor ez lesz a vége?

Nők, ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak velem történik ilyen minden alkalommal, mikor úgy döntök hogy nyitok más típusú férfi felé is?


2021. nov. 22. 22:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
46%
19: Ácsi. Az alacsonyabb rendűzést te hoztad be. A gyk pedig nem mérvadó mivel ez kb az olyan emberek gyűjtőhelye akikről beszélsz. Az ismerőseid se épp a legjobb alomból származhatnak ha ezt tapasztalod. Az én világomban az átlag nem megy le tini gyerekbe egy dugás után hanem érett emberként megpróbálja megbecsülni. Rossz emberekkel kerültél össze, ez van.
2021. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#18: Nem tudom te milyen aggyal vagy megáldva, de én képes vagyok objektívan megítélni azt a személyt, akivel vagyok, nem pedig idealizálom és valami természetfeletti csodás, különleges lénynek látom. Tudok szeretni, de attól még nem vesztem el a józan eszem

#19: Nem hoztam be ilyet, ezt kikérem magamnak. Felesleges az ismerőseimet vagy engem szidni, mindenkinek olyan tapasztalata van, amilyen van. Pont. Ha te mást tapasztalsz, leírhatod normálisan, mert részben ez is volt a kérdés, de felesleges másokra megjegyzést tenni közben..

2021. nov. 23. 00:10
 23/36 anonim ***** válasza:
Fszkalapokat fogsz ki, ennyi. Én is átlag srác vagyok, tavaly találkoztam egy csajjal akire nagyon sokan hajtanak, nálam rengeteg sokkal jobb külsejű srácok, akik mind szánalmasabbnál szánalmasabb próbálkozásokkal bombázták, mégis velem akart lenni mert jól kijöttünk és érdemben foglalkoztam is vele. Én barom meg kioffoltam szegényt, mert megmondtam neki hogy van a barátnőm (aki amúgy külsőre sehol nem volt ehhez a csajhoz képest, de néha még belsőre se), akit azóta meg kidobtam, mert stikában találkozott egy sráccal aki mindeközben tetszett neki.. ez van, ez nem nő meg férfi kérdés, vagy hogy milyen jóképű vagy nem jóképű palit fogsz ki, egyszerűen embere válogatja.
2021. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
46%

22: "Na most miután elkezdtem esélyt adni külsőre és személyiségben is 'alacsonyabb szinten álló' pasiknak..."


Kérd is ki magadnak... Jóéjszakát.

2021. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami amit írsz kérdező.

Emlékszem mikor egy fullos 10/10-es csajnál bevágódtam, rá pár hétre én lettem a világ legf$$zfejebb embere. Egyenesen rossz hatással volt rám.

Elszaladt a ló sajnos...ettől függetlenül szerintem nem kellene feladnod, vannak normális béta pasik is. Én nem vagyok az.

Lehet ritkák is, de csak egyet kell kifognod.

2021. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a személyeskedést pedig te kezdted amikor leírtad hogy biztos nem jutok nőhöz. Csak hogy tisztázzam. 24 voltam.
2021. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szerinted mi a szarért tettem idézőjelbe hm?..
2021. nov. 23. 00:35
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy szerelmes sosem objektív. Ez a lényege az egésznek. De majd egyszer megtudod..
2021. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy korai magömlés, ez csak a frigid picsák, meg a feminácik által kitalált férfialázás.
2021. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát tud ez a dolog fura lenni, mert én is úgy voltam ezzel kérdező mint te.

Aztán megismertem egy pasit, aki külsőre nem volt éppen átlag, de viselkedésben életvitelben semmi különös.

Az autója is egy 12 éves kocsi volt.

Aztán lefeküdtünk és annyira jó volt vele, hogy olyan lettem mint egy 14 éves kiscsaj.

És amikor egyre több időt töltöttünk együtt, akkor derült ki, hogy ő csak azért melózik mert van most egy felfüggesztettje és kell neki a bejelentett munka.

Amikor bementünk boltokba minden héten akkor azért adnak neki pénzt, mert azok az ő boltjai másnak a nevén.

Meg fura volt, hogy ha elmentünk étterembe akkor sose fizetett.

Szóval kiderült, hogy ő előadja a világnak a nagy átlagembert, közben meg akkora simlis állat, hogy az nem igaz.

Aztán amikor kiderült, hogy embereket is ver, vagy akár megkínoz ha megfizetik, akkor szakítottunk.


Ennek már 10 éve, de ezerszer inkább egy unalmas pali mint ő, mert bár visszagondolva vele volt a legjobb egész életemben, de ő egy veszélyes pszichopata őrült volt báránybőrben.

2021. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!