Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor esélyt adok egy kicsit átlagosabb srácnak, csalódok?

Figyelt kérdés

Alapvetően a sikeres, magabiztos, intelligens, külsőre vonzó és nagyon férfias lasik jönnek be. Nyilván ezzel a típussal sokkal kevesebbszer találkozik az ember, meg aztán van is, hogy nem egymást keressük. Többször megkaptam barátnőktől, hogy jaj nekem van egy bizonyos típusom, de hogy szerintük ezek hányingerkeltőek és nem értik miért ilyen férfiakat szedek fel. Ők sokkal átlagosabb srácokkal vannak és hogy miért nem adok esélyt nekik is. Egyébként éppen bennem is megfogalmazódott a dolog, hogy talán egy átlagosabb pasi jobban megbecsülne, talán lehetne hosszabb távú kapcsolat is velük stb. Na most miután elkezdtem esélyt adni külsőre és személyiségben is 'alacsonyabb szinten álló' pasiknak, azt tapasztaltam, hogy ezek sokkal rosszabbak, mint az 'alfa' férfiak (ahogy itt ezt egyesek hívni szokták). Szexben sokkal önzőbbek, tapasztalatlanabbak, kis farokkal és/vagy korai magönléssel. Ha lefekszem velük, viszonylag hamar elborul az agyuk és megugrik az egojuk, hogy megszereztek és elkezdenek sokkal nagyobb fszok lenni, mint az alfa férfiak. Hirtelen azt hiszik, hogy ők az atyaisten és bármikor felszednek még egy hozzám hasonló nőt. Közben nagyon nem:D egyszerűen teljesen megbolondulnak, nem tudják kezelni, hogy egy ilyen nő van velük. Én magam se értem miért nem lehet csak úgy normálisan viselkedni, miért akkora dolog ez.. De amit az ágyban nyújtottak, hát azt el se hittem. Felnőtt férfiak. Azt hittem majd jobban is fognak igyekezni, mert hogy meg akarnak felelni, de nem. Rosszabbak mint a népszerűbb férfiak.

Szerintetek mi az isten ennek az oka? Miért mondják sokan, hogy adjunk esélyt az átlagosabb férfiaknak, mikor ez lesz a vége?

Nők, ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak velem történik ilyen minden alkalommal, mikor úgy döntök hogy nyitok más típusú férfi felé is?


2021. nov. 22. 22:49
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#9: itt szimplán arról van szó, hogy válogathatok, mert tetszik vagy sem, már kb azzal hogy szép vagyok, a legtöbb pasinak megfelelek. Szomorú, de a férfiak többségének csak ennyi számít.

Az alacsonyabb rendű nagyon negatív jelző, emiatt próbáltam úgy fogalmazni, hogy átlagosabb. Mivel valójában természetesen szexelni csak olyannal tudok, akiben találok valami vonzót. Számomra ezek a férfiak is vonzóak voltak, csak máshogy/más miatt.

Azzal, ha a 'felsőbb kategóriás' férfinak én átlagos vagyok, nekem az ég világon semmi bajom, ha! emiatt nem bánik velem másképp. Én nem érzem rosszul magam, ha egy nálam sikeresebb férfival vagyok, sőt motivál. Ha őt se zavarja, hogy nem tartok ott, ahol ő, akkor ezzel semmi gond nincsen. Te viszont nagyon frusztráltnak tűnsz, gondolom az szúrja a szemed, hogy sikeresen tudok ismerkedni, miközben te nem jutsz nőhöz..

2021. nov. 22. 23:20
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neked a Christiano Ronaldo felelne meg. Talán...
2021. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#12: Szerintem küldőre nem vonzó férfi, a személyiségéről nem tudok mit mondani, mivel nem figyeltem meg őt jobban. Plusz nálam jelentős hátrány az ismertség, a 'celeb' élet vagy a közösségi médiában való aktív részvétel
2021. nov. 22. 23:23
 14/36 anonim ***** válasza:
59%
11: Attól vagyok frusztrált hogy te valami istennőnek képzeled magad az átlagosabb férfiak szemében és lealacsonyítod őket. Bár ha jobban belegondolok elég vicces hogy úgy alázod itt őket hogy közben szanaszét lyukasztanak téged és valójában ők a nyertesek ebben a dealben.
2021. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#14: Ha figyelmesen elolvastad volna amit írok, rájöttél volna, hogy pont az a problémám, hogy nem tudják kezelni a helyzetet. Jobban örülnék, ha nem bolondulnának bele abba, hogy szóbaállok velük.

Mellesleg szerintem nincs olyan az emberi kapcsolatokban, hogy nyertes vagy vesztes. De ha lenne is, azt miért lehetne nyertesnek hívni, akit az első szex után kidobok? Max az lehetne a nyertes, aki meg tud szerezni egy életre magának.

2021. nov. 22. 23:36
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez az eredménye, ha osztályozol más embereket. Vagy kellemeset csalódsz, de ez biztos csak időszakos, mert nagoyn igyekeznek, hogy kompenzáljanak.. vagy beigazolódik a sejtésed, hisz egyértelmű, alsóbbrendű.:D

Majd ha belépnek az érzelmek a párkapcsolati életedbe, elfelejted ezt a baromságot és minden jó lesz.

2021. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
46%
15: Rendben. Szerintem maradjunk annyiban, hogy akikről te beszélsz ez nem az átlag. Legalábbis személyiségben. :)
2021. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#16: Felejtsétek már el ezt az alsóbbrendűséget könyörgöm..

Érzelmek pedig vannak, pont ezért esik rosszul ez ennyire. Én mindig szimpátiából, őszintén nyitok a másik felé. Természetesen nem csak 'top' pasik tudnak szimpatikusak lenni, sok emberben megtalálom azt, ami érdekes számomra, izgalmas, ami vonzó tulajdonság. Pont azért, mert nem faék módjára a külső alapján vonzódom valakihez, ezért lehetséges az, hogy ilyen férfiak felé is tudtam nyitni. Viszont az teljesen ovjektív dolog, hogy azok a férfiak, akik kevésbé sikeresek a nők körében, sok esetben mások lesznek személyiségileg. Nyomot hagy pszichésen bennük pl egy kis önbizalomhiány formájában. Ez pedig nagy mumus tud lenni sajnos.

2021. nov. 22. 23:47
 19/36 A kérdező kommentje:
#17: Akkor mivel magyarázod azt, hogy ismerősök körében is sok ilyen szitut látok és a gyk is tele van ilyen alakokkal? Akkor mégis mi az átlag, ha nem ez?
2021. nov. 22. 23:48
 20/36 anonim ***** válasza:
51%

18, ha tényleg az érzelmek döntöttek volna, eszedbe sem jutott volna az "átlagos" jelző.

Ha valakibe szerelmes vagy, akkor jobbnak látod a többinél. Nem jut eszedbe "átlagos"nak hívni őt, hisz különlegesnek találod. Ha meg nem találod különlegesnek, akkor nem is lehetsz bele szerelmes:D Vagy mindenkibe egyformán vagy szerelmes, ezért ő átlagos.. de ez értelmetlen, hisz nem vagy mindenkibe szerelmes:D

2021. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!