Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor esélyt adok egy kicsit átlagosabb srácnak, csalódok?

Figyelt kérdés

Alapvetően a sikeres, magabiztos, intelligens, külsőre vonzó és nagyon férfias lasik jönnek be. Nyilván ezzel a típussal sokkal kevesebbszer találkozik az ember, meg aztán van is, hogy nem egymást keressük. Többször megkaptam barátnőktől, hogy jaj nekem van egy bizonyos típusom, de hogy szerintük ezek hányingerkeltőek és nem értik miért ilyen férfiakat szedek fel. Ők sokkal átlagosabb srácokkal vannak és hogy miért nem adok esélyt nekik is. Egyébként éppen bennem is megfogalmazódott a dolog, hogy talán egy átlagosabb pasi jobban megbecsülne, talán lehetne hosszabb távú kapcsolat is velük stb. Na most miután elkezdtem esélyt adni külsőre és személyiségben is 'alacsonyabb szinten álló' pasiknak, azt tapasztaltam, hogy ezek sokkal rosszabbak, mint az 'alfa' férfiak (ahogy itt ezt egyesek hívni szokták). Szexben sokkal önzőbbek, tapasztalatlanabbak, kis farokkal és/vagy korai magönléssel. Ha lefekszem velük, viszonylag hamar elborul az agyuk és megugrik az egojuk, hogy megszereztek és elkezdenek sokkal nagyobb fszok lenni, mint az alfa férfiak. Hirtelen azt hiszik, hogy ők az atyaisten és bármikor felszednek még egy hozzám hasonló nőt. Közben nagyon nem:D egyszerűen teljesen megbolondulnak, nem tudják kezelni, hogy egy ilyen nő van velük. Én magam se értem miért nem lehet csak úgy normálisan viselkedni, miért akkora dolog ez.. De amit az ágyban nyújtottak, hát azt el se hittem. Felnőtt férfiak. Azt hittem majd jobban is fognak igyekezni, mert hogy meg akarnak felelni, de nem. Rosszabbak mint a népszerűbb férfiak.

Szerintetek mi az isten ennek az oka? Miért mondják sokan, hogy adjunk esélyt az átlagosabb férfiaknak, mikor ez lesz a vége?

Nők, ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak velem történik ilyen minden alkalommal, mikor úgy döntök hogy nyitok más típusú férfi felé is?


2021. nov. 22. 22:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
63%

Bármennyire is tagadod, te egy látens számító nő vagy. Skatulyázod a férfiakat a saját sikertelenséged alapján, a szerelemmel pedig még vagy nem találkoztál, vagy túlzottan relativizálod.


40F

2021. nov. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező tudom miről beszélsz


Nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Én még azt bírom ezekben a srácokban, hogy mindig játsszák a tenyészbikát. Random helyzetekben nyomják a szexista vicceiket, szinte témától függetlenük a szex jön elő, mint csattanó egy párbeszédben. Pár hétig voltam együtt egy hasonló sráccal. Egy bútort raktunk össze, valamit mérni kellett. Mondom neki 28cm. Erre megszólal elővegyem a 28ast? Csak az a bibi hogy közben amikor tényleges szexre kerül a sor akkor a nagy 28 cm-es péniszű alfából lesz egy kis komplexusos 12 cm-es sororatlövő aki egy épkézláb menetet nem bír lenyomni. Persze a haverok előtt is mennek a szexista viccek a 1,5 órás amratoni szexről :D


Szánalmas bohócok. Én azt tapasztaltam amúgy, hogy a sportoló srácok jobbak ilyen téren. Na nem feltétlenül a kigyúrtakra gondolok, hanem úgy bármilyen vonatkozásban aki sportol.

2021. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Jézusom, el kéne kezdeni 20 év fölött is nézni a pasikat:D
2021. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ízlések hívják. Van egy zsánered, és ennyi. Csak elég rossz helyen tetted fel a kérdést, mert itt rengeteg a kisebbségi komplexusos pasi, szét fognak szedni. Már azért r*banc vagy, mert van egy ízlésed, bezzeg ők mehetnek a modell lányok után. Ha vagy olyan jó nő, úgyis találsz olyan férfit, amilyet akarsz.
2021. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Csak olvassátok el a válaszokat:) Pontosan errôl beszéltem. Nem tudják kezelni, bekattannak még a gondolattól is, nem ha még élesben összekerülnek egy ilyen nővel.

Persze a kérdésem alatt megy a savazás, de közben meg közületek többen minden máshova ilyeneket írtok. Csak a valódi beismerés nem megy..

2021. nov. 23. 22:15
 36/36 anonim ***** válasza:

Várj még pár évet (a kategóriába amúgyis 18 a korhatár..) és majd elmúlik ez az egész baromság.

De a továbbiakban javaslom, olyanokkal jöjj össze akik tényleg tetszenek. És ne add magad oda túl korán. Amit könnyen megszerzel, az nem is annyira értékes, ezért lazábban ábnsz vele.

2021. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!