Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy milyen illatú, ízű vagyok ott lent? Hogy tetszeni fog-e a srácnak?

Figyelt kérdés
Normálisan tisztálkodok, nincs semmi bajom, de vannak napok, amikor a puncimat büdösnek és rossz ízűnek érzem. De nem mindig, gondolom ciklustól függ. Rettegek attól, hogy kinyaljon vagy megujjazzon egy srác, mert félek, hogy nem leszek jó ott lent neki. Eddig senki nem mondta, de lehet nem akartak megbántani, nem tudom, lehet már én kombinálom túl… Mit tudnék tenni, hogy legyőzzem ezt a félelmemet? Mással is volt ilyen, főleg az első orál előtt? Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra is! Köszönöm!
2021. nov. 25. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Gyere próbáljuk ki!
2021. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

sehonnan

ha egészséges vagy és rendszersen tisztálkodsz, akkor ne aggódj miatta

egyébként ha stresszelsz, szagod lehet tőle ott lent (tapasztaltam...)

2021. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

“puncimat büdösnek és rossz ízűnek érzem”


Fúj, ezzel el is vetted a kedvem :/

2021. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

alapból az, hogy a srác milyennek érez az nem csak rajtad áll

hisz erre is mondják, hogy "megvan a kémia"


én is sokáig nem értettem ezt a kémia dolgot, de egyszer találkoztam egy csajjal akinek az illata inkább taszított, mint tetszett, pedig nem büdös volt, csak a testének az illata számomra nem volt kellemes


ha egészséges és ápolt vagy, akkor ne parázz ezen

max mensi alatt nem kéred, hogy nyaljon, meg ha mondjuk beizzadtál és nem tudtál még tisztálkodni nem vágtok bele az akcióba :)

2021. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Én szívesen benyalok neked és ígérem, őszinte, kendőzetlen véleményt mondok. De amúgy kép alapján is tudok véleményt mondani, hogy milyen ízed lehet. Maximális diszkréció alap.
2021. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Megnyalhatom a mézescsuprodat? Beleszippanthatok mélyen? Ígérem, egyenes, őszinte válasszal fogok szolgálni. F
2021. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujjazod magad akkor megkóstolhatod! Hogy neked ízleni fog-e azt mi nem tudhatjuk! Azt sem, hogy a srác mit szól hozzá. De figyelmedbe ajánlom, hogy olvass utána a feromonoknak! Hiába izgulsz, azzal nem segítesz a dolgon semmit!
2021. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordított a logikai sorrend. Ti. ha ápolt, tiszta és örömmel nyalja-falja a pasi akkor azt tudod hogy értelmes a pasi akivel vagy. Ha húzza a száját akkor meg egy idióta, gátlásos kis pöts.

Tartok tőle hogy akadnak benned némi gátlások, komplexusok a szexualitással kapcsolatban. NE legyen - a pasik imádják a p.ncit (ha ápolt, tiszta), amelyik nem azzal meg jobb is ha nem kezdesz ne ragassza át rád a fickó a mentális problémáit.

2021. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, te kombinálod tul! (Pedig nagyon jo fej vagy: " a puncimat büdösnek és rossz ízűnek érzem." Vagyis mintát veszel és megszagolod, megkostolod. Ennél többet nem tehetsz!!) Aggodni meg ne aggodj a srácok miatt! Ugyis elösször ujjazni fog és ö is meg fogja szagolni és kostolni az ujjairol (ha egy picit is gyakorlott), és csak ezután következik a nyalás, de akkor már nagy meglepetés nem érheti. Szoval semmi gond, élvezd nyugodtan az ujjazást, nyalást!
2021. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

5-ös nem a levegőbe beszél, nekem is benyalt és tizedes pontossággal belővi a pH-dat. Olcsóbb mint a Synlab.

özv. Sajtáriné Bözsi (78L)

2021. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!