Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek hogy nem tetszenék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem tetszenék a srácnak ha a szexre kerülne a sor, elkéne mondanom neki ezt a dolgot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek erről beszélni, sőt magamkn kívűl senki se tudja *dobszó*

A puncim kinézetét. Nem csak hogy salátás hanem sötétebb színű is sokkal (egyébként fehér vagyok mint a fal)

És van egy srác, aki nekem nagyon tetszik, és állítólag én is neki. És beszéltünk rengeteg dologról köztük a szexről is és nem tudom hogyan alakulna a jövőnk de nem bánnám meg ha ő lenne nekem az első (szűz vagyok) és ezt el is mondtam neki. Szóval a dolog úgy lenne hogy szeretnénk lefeküdni egymással, de félek hogy ha meglátná a puncim kinézetét akkor nem tetszene neki és elundorodna. Vagy nem tudom... szerintetek elkéne neki mondanom? Ti mit tennétek lányok? Fiúk vélemény erről?

Kérlek ne gyertek olyanokkal “hogy egy ostoba gondolkozik így” mert szerintem mindenkinek van valaki gyengepontja és én a visszautasítástól félek a legjobban. Hogy mi lenne ha a srác aki nekem nagyon tetszik hirtelen elundorodna tőlem. Nagyon félek hogy csalódást okoznék neki.

20l



2020. dec. 30. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A nemi szerv mindenkinek sötétebb szokott lenni
2020. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
mi az alternatíva? soha nem fogtok szexelni, mert félsz, hogy nem fog neki tetszeni a puncid? (aminek amúgy igen csekély az esélye)
2020. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Mivel lány írta ki a kérdést ezért most majd jön sok komment pl, hogy: "Nem számít", "nagyon jó", "nem ez a fontos" stb.. Nehogy megsértődjön. Volt több ilyen jellegű kérdés.


Ha egy fiú ír ki a péniszével kapcsolatban, akkor nem kell bemutatni az itt lévő közönségnek mennyi letámadás és megalázó hozzászólás éri..


Ez csak egy érdekesség volt.


A személyes véleményem férfiként az, hogy tényleg nem számít.

Első az ember, a személyiség utána úgymond tényleg "mindegy" hogy milyen a vagina, vagyis ez nem lehet egy probléma v visszautasítás oka.

Nem kell ezen mit elmondani, legyél magabiztos, neked ilyen és kész.

2020. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Örülni fog hogy végre puncit lát, úgyhogy ezt ő észre sem fogja venni. Nekem is ilyen, de nincs ezzel semmi baj, ha egészséges, tiszta, akkor mindenképp izgató. Az egyébként sem azért van, hogy csak nézegessék.
2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszene a puncid, mert mindig is ilyent szerettem volna de egy csajjal sem találkoztam még akinek ilyen lenne. Szűz lányokkal viszont már van tapasztalatom.
2020. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
67%

Nekem olyan csajom is volt, akinek konkrétan kreolbőr volt a punciján.


Majd megőrültem tőle.

És amúgy echte fehérbőrű volt.


Én nem aggódnék a helyedben.

Vagy ha aggódsz, gyere át :D

2020. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Bármit is gondolsz a puncidról ebből csakis te csinálsz saját magadnak problémát. A srác akivel eljutsz odáig nem fog. Legyen akár barna, legyen akár lila vagy salátás. Szóval ne aggódj ezen.
2020. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Remélem tényleg igazatok van és nem kell ezmiatt aggódnom.
2020. dec. 30. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne parázz :) nem lesz gond
2020. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Most komolyan mondom

Ha küldenél egy képet róla elmondanám róla a véleményem, mivel 27 éves koromra fiúként már volt dolgom lányokkal.

De ez a te döntésed. De ahogy a többiek mondják, ezen ne stresszelj :) Ha szűz vagy és ez lesz az első szex akkor nem hiszem, hogy ezen kéne izgulnod, sokkal inkább törekedj a védelemre te is és a srác is (óvszer, tabletta, stb.) és élvezzétek az életet.

2020. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!