Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek hogy nem tetszenék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem tetszenék a srácnak ha a szexre kerülne a sor, elkéne mondanom neki ezt a dolgot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek erről beszélni, sőt magamkn kívűl senki se tudja *dobszó*

A puncim kinézetét. Nem csak hogy salátás hanem sötétebb színű is sokkal (egyébként fehér vagyok mint a fal)

És van egy srác, aki nekem nagyon tetszik, és állítólag én is neki. És beszéltünk rengeteg dologról köztük a szexről is és nem tudom hogyan alakulna a jövőnk de nem bánnám meg ha ő lenne nekem az első (szűz vagyok) és ezt el is mondtam neki. Szóval a dolog úgy lenne hogy szeretnénk lefeküdni egymással, de félek hogy ha meglátná a puncim kinézetét akkor nem tetszene neki és elundorodna. Vagy nem tudom... szerintetek elkéne neki mondanom? Ti mit tennétek lányok? Fiúk vélemény erről?

Kérlek ne gyertek olyanokkal “hogy egy ostoba gondolkozik így” mert szerintem mindenkinek van valaki gyengepontja és én a visszautasítástól félek a legjobban. Hogy mi lenne ha a srác aki nekem nagyon tetszik hirtelen elundorodna tőlem. Nagyon félek hogy csalódást okoznék neki.

20l



2020. dec. 30. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

kicsit túl gondoltad! Ne parázrá ez lesz a legutolsó dolog ami érdekelni fogja! Inább arra figyelj hogy kellő előjáték legyen és ne rögtön meg akarjon dugni, mert akkor valószínűleg nagyon rossz lesz neked!

F

2020. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Annyi szánalmas perverz van itt hogy nyalcsorgatason es jopofizason kivul ne számíts másra.

De azért mi normálisak tudjuk az igazat a kérdéssel kapcsolatban. Johet a lepontozas kiskuk1sok.

2020. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Semmi gond nincs a saláta puncival. Nyugi, tetszeni fog neki 🙂
2020. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond ;
2021. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!