Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy milyen illatú, ízű vagyok ott lent? Hogy tetszeni fog-e a srácnak?

Figyelt kérdés
Normálisan tisztálkodok, nincs semmi bajom, de vannak napok, amikor a puncimat büdösnek és rossz ízűnek érzem. De nem mindig, gondolom ciklustól függ. Rettegek attól, hogy kinyaljon vagy megujjazzon egy srác, mert félek, hogy nem leszek jó ott lent neki. Eddig senki nem mondta, de lehet nem akartak megbántani, nem tudom, lehet már én kombinálom túl… Mit tudnék tenni, hogy legyőzzem ezt a félelmemet? Mással is volt ilyen, főleg az első orál előtt? Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra is! Köszönöm!
2021. nov. 25. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy 5-ős irja, töltsél fel képet mert mi kép alapján megmondjuk milyen a puncid. Ha látszik rajta a melled és a feneked is, az még többet segít. :)))
2021. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy "eddig senki nem mondta, de lehet nem akartak megbántani". Akkor most miért aggódsz? Ha a tisztasági betétedet fél nap után megszagolod, azonnal kiderül, van-e valamilyen gomba-, vagy baktériumfertőzésed. Az is árulkodó, ha viszketést érzel. Ha nincsenek rossz jelek, akkor elég, ha előtte szappannal megmosod, és nem lesz gond. Az ovuláció napján sűrűbb a nyák, és talán valóban van változás az illatában, de az sem kellemetlen, nem büdös, és csak kitűnő szaglással lehet észrevenni.
2021. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 THX84 ***** válasza:
71%
Hidd el, ha odáig eljuttok, a partneredet egyáltalán nem fogja érdekelni a p.ncid illata. Na meg ha hozzá vesszük a kémiát, ami neked nem kellemes szag/illat, az az ellenkező nemnek maga a virágos rét.
2021. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dzsoki ***** válasza:
Az lenne a csoda,ha menzi alatt is illatos lenne!Normál napokon meg megmosod,mielőtt odáig eljuttok.Egyébként,mi történt? Én,nem tudom értelmezni azt,hogy eddig,senki sem mondta,hogy nem jó illatú vagy lent,de az első orál előtt vagy.Mi alapján mondták volna?
2021. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!