Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem a méret a lényeg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem nem. Jómagam is voltam már jónéhány nővel, és érdekes módon egyikük sem pedzegette ezt a méretes témát.

Sőt mindegyikük élvezte az aktust. És nem a farkam kellett nekik hanem én. Mert jól érezték magukat velem, ellazultak, felengedtek, és beengedtek a szívükbe. Sokat beszélgettünk és kiderült róluk hogy nagyon hiányzik nekik a figyelem, a törődés. Hogy valaki büszke legyen rájuk és bátorítsa, motiválja őket. Én ezeket láttam és amennyire csak tőlem tellett motiváltam őket. Cserébe életre szóló barátságok születtek. A szex pedig már csaka plusz volt.

2021. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Aki lepontozott, tanulja meg használni az internetet. Sok hasznos dologra alkalmas.
2021. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Csak legyen elég nagy és vastag.
2021. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
8,5cm ma a minimum.
2021. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
De, a méret is lényeg. Nem bírom megérteni, hogy ezen miért pörögnek ennyien. A szex egy fizikai kontaktus. Persze, tök jó a lelki része és kell is, de ettől még a fizikai része is meghatározza. Nem kel 20 centiseket előcsapni és nem is mindenkinek az jön be, de ettől még az esetek többségében erősen számít a méret.
2021. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De a méret a lényeg.

Ha cipőt veszek ez fontos.

2021. nov. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nem számít
2023. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!