Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért kell hazudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell hazudni, hogy nem a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Aztán mikor megláttok egy 20+ méretű farkat, akkor meg vágyakoztok, hogy de jó lenne kipróbálni, mert ekkorával még nem volt dolgom. Meg elkezditek dicsérni, hogy de szép nagy, de kívánatos, huuh mekkora, stb. Szóval hagyjuk már!

2020. jún. 13. 17:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
69%
Azért, hogy a pasik egója ne sérüljön mikor csak 3cm a péniszük. :D
2020. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Gymnospermatophyta ***** válasza:
88%
Lehet, hogy esztétikailag tetszik nekik (ezt én is tapasztaltam), viszont a gyakorlat az egész más. A legtöbb lánynak az már valószínűleg túl nagy lenne. Ha hiszed ha nem. (:
2020. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem hazugság...

Csak fogadd el hogy neked akkora amekkora és ne a farok méretedre fogd hogy nincs nőd.

2020. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Az én farkam 21 cm, csak mondom, és ezért tudom, hogy mit beszélek. ;)
2020. jún. 13. 18:03
 5/48 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%

Amiket írtál reakciók, azok feltételes módban vannak. Tehát nem próbálták ki, csak a méretét dícsérték. A kettő nem ugyan az. Nézhet ki jól, de az már valószínű, hogy a többségnek fáj. Szóval sok esetben látványi de vagy oda, szexnél az inkább hátrány tud lenni, mint előny. Legalábbis én így tudom. (:


Ha pedig 21 cm-es farkad van nem is értem a kérdést. Ha ennyire biztos vagy benne, hogy erre vágynak a csajok élvezd ki a helyzetet és hajrá... csak utána ne jöjjön a következő kérdés, hogy miért áradoztok a nagy farokról, hogyha utána mindenki azért sír, hogy fáj.... (viszont kétlem, hogy a méret valós lenne)

2020. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%
Jójó szépnek szép. De mit lehet azzal kezdeni?? Könnyem kicsordulna orál közben, lovagolni sem lehet rajta, a tövig történő behatolásról nem is beszélve..Mármint ezeknek a női oldalról fizikai akadályai vannak. Jobb egy normál méretű aztán csattogjon 😂
2020. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%
Engem jobban felizgat egy kisebb, de vastag farok.
2020. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%

Láttam már 20 centis farkat, nem hozott lázba. Jobban hajlok afelé hogy ez inkább negatív.. valamint az illető is azt mondta hogy ekkora pénisz inkább hátrány mint előny. Egy előnye a látvány, hátránya több van. A lányok nem tudják letorkozni, ő meg tövig betenni. Durvább szex szóba sem jöhet. És ezt olyan mondta akinek tényleg 20 cm a farka!

A tied nem ekkora, csak mondom, ezért nem tudod hogy miket beszélsz.😄

2020. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
21 cm-es farkam van.
2020. jún. 13. 19:05
 10/48 anonim ***** válasza:
34%
Én is mondtam már pasinak hogy nem számít a méret, mert tudtam hogy az ellenkezőjével nagyon megbántanám. Úgyhogy én az elsőnek adok igazat.
2020. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!