Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért kell hazudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell hazudni, hogy nem a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Aztán mikor megláttok egy 20+ méretű farkat, akkor meg vágyakoztok, hogy de jó lenne kipróbálni, mert ekkorával még nem volt dolgom. Meg elkezditek dicsérni, hogy de szép nagy, de kívánatos, huuh mekkora, stb. Szóval hagyjuk már!

2020. jún. 13. 17:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
95%

Utolsóval értek egyet!! Önmagában nem egy esztétikus szerv:D de ha valakire nagyon felizgulok,kívánom mindenét, azt is mert az övé. A szex amúgy sem csak az orgazmu miatt jó,azt máshogy is át lehet élni. Azt viszont nem,hogy ilyenkor a párod benned van,eggyé váltok. Ehhez a méret pedig nem számít

Tudom inkább érzelmes,romantikus típus vagyok:D

2020. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
86%
39es,barmelyik tanarod? :DDD omg inkabb nem is irok semmit, nem akarom megbantani a narcizmusod, de hidd el hogy nem vagy okos :D akkor sem ha a tanaraid azt mondjak. Az intelligenciat nem az iskolaban tanulod.
2020. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
86%
A tanáros komment láttán nekem meg az jutott eszembe hogy én itt szálltam ki, nem fogok harmincas nőként taknyos kölyköket bizonygatni a hüvely működéséről, azért mindennek van határa :D
2020. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
26%

Rég nem vagyok iskolás. Tanulj meg olvasni.


#42 Hidd ezt, ha ettől jobb neked. Nem vagyok nárcisztikus, de bocs, hogy nem tagadom az erényeimet.

2020. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Majd írjatok, ha az agyatok helyét másra is tudjátok használni, mint lepontozni :)
2020. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
52%
Te meg majd írj ha a farkadat másra is tudod használni mint recskázásra 🤷‍♀️ Pá!
2020. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
48%
Tanulj a nőkről először. Rád férne.
2020. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
91%
Utolsóval értek egyet! Mármint a kérdezőre értem,amit ideírtál az egyszerűen röhejes,nem tudom honnan informálódsz de biztos nem valódi lányoktól:D
2020. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!