Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért kell hazudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell hazudni, hogy nem a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Aztán mikor megláttok egy 20+ méretű farkat, akkor meg vágyakoztok, hogy de jó lenne kipróbálni, mert ekkorával még nem volt dolgom. Meg elkezditek dicsérni, hogy de szép nagy, de kívánatos, huuh mekkora, stb. Szóval hagyjuk már!

2020. jún. 13. 17:54
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ha a méret számítana, miért kèpesek sokan ujjazàstól elèlvezni? Az ujj hány centi? 5-6?

Nem a méretre indulunk be, hanem arra, hogyan hasznàlja.

2020. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
36%
"Ha a méret számítana, miért kèpesek sokan ujjazàstól elèlvezni?" Ha nem számít a méret, akkor miért akarnak nagyot a nők?
2020. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
35%

32

Azért mert számít a méret. Az ujjazás egy másfajta izgatás, és nem tölti ki a lányok hüvelyét.

2020. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
90%
Ne általànosítsunk, nem minden lànynak számít a méret. Inkább az számít, hogyan tudja a pasi használni a farkát.
2020. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
16%
#34 Én ezt tudom, de azt nem, hogy miért kell azt hazudni, hogy nem számít.
2020. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
93%
35-ös vagyok. Miért hazudnèk? Nyilván van lány, akinek számít. Nekem nem számít.
2020. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
95%

37, ne próbáld őket győzködni, agyhalottak. Amíg van valami kifogás amit újra és újra felhozhatnak a sikertelenségükre, addig minden oké. A lényeg hogy ők a teremtés koronái, még akkor is ha a farkukat csak vizeletürítésre és recskázásra használják, ez csak azért van mert a gonosz nőknek csak a méret számít :D A lényeg hogy legyen mire fogni a saját komplexusaikat.

Ők úgyis mindig jobban tudják hogy mi mit érzünk, meg mit hogyan gondolunk...

2020. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
17%
#38 Bármelyik volt tanárom is megmondja, hogy messze okosabb vagyok, mint az átlag. De te biztos jobban tudod. Én inkább azt nevezném agyhalottnak, aki lepontozza a nem tetsző válaszokat, mintha azzal érne is valamit.
2020. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak nem a pèniszüktől férfiasak. Nem alapból a péniszükre izgulunk fel, hanem magára a fèrfira, ès utána persze kívánatos lesz a többi rèsze is. Legalabbis a sokan így vannak vele, kivètelek mindenhol vannak persze.
2020. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!