Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig azt hallani a lányoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt hallani a lányoktól,hogy nem a méret a lényeg.Azt mondják,hogy tudni kell használni.De megmagyarázná valaki,hogy kell használni?Úgy tudom,hogy be kell dugni és ki-be húzni-tolni.Milyen különleges tudás kell hozzá?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
huuuuu szegény csajod öcsém...
2021. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki máshogy szereti. Nagy vonalakban ne reszelj úgy mint az üregi nyúl, ritmusosan, érzéssel kell ki-be dugni. Mélységgel is lehet játszani. Ne csak magadra figyelj és ha 2 perc alatt elsülsz akkor gyakoroljál még jó sokat.
2021. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha az ágyban passzív nőre mondják hogy fadarab, akkor az ilyen pasasokra mint a kérdező a fatökű lehet a megfelelő jelző.
2021. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha neked ennyi hogy ki be húzogatod, akkor nem lehetsz egy nagy tehetség az ágyban.
2021. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ezt átvitt értelemben kell értelmezni. Tehát azt szeretik, mikor betonkemény végig, és sokáig bírjuk a dugást. A legtöbben ezt nem tudjuk kontrollálni.
2021. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előjátékot jelenti, azt hogy közben is figyelsz a partneredre, kommukálsz, hogy hogy jó neki, tudod mi az a csikló, meg hogy ha te elélveztél az még nem jelenti azt, hogy ott a vége a szexnek, ha a csaj még nem ment el.Stb. Stb.

Egy ő kielégítéséhez elég a száj,meg a kéz is, szóval a péniszméret pont nem mérvadó, ha valaki odafigyel a partnerére.

2021. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

"Egy ő kielégítéséhez elég a száj,meg a kéz is, szóval a péniszméret pont nem mérvadó, ha valaki odafigyel a partnerére."

Elméletben igen, a gyakorlatban pedig nem szeretik a nők az olyan pasit, aki nyal mint egy kiskutya, de nem tud dugni rendesen, mert hamar elmegy, vagy kicsi neki, stb. Ez kb olyan, mintha azt mondanád, nem kell a punci sem, mert egy csaj tud ügyesen szopni, meg a kezével is dolgozni. Ez így is van, de a punci nélkülözhetetlen.

2021. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

személy szerint úgy szeretem, ha lassan húz fel a farkára a pasi, szinte centiről centire.


Aztán úgy dugjon, hogy néha kihúzza a makkig, majd erőteljesen újra belöki. A legjobb, ha szinkronban van a mozgásunk, néha elegendő ha felveszi az én mozgásomat.


Ha hátulról reszel, akkor meg ne sajnáljon, adja a részt rendesen ki-be, ki-be.

2021. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és a #7 jól írja, nem elég csak a nyelv, meg a kéz, kell a rendes dugás is egy nőnek. Minél keményebb, annál jobb.:)
2021. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os

Én a kemény dugást pont nem szeretem, szóval nekem pl. ez nem hiányozna. Nyilván izgató, ha normál méretű legalább a pénisz, de inkább csak látványra, meg pszichésen, de amúgy nekem a dugástól sose sikerül elmennem, meg belül nem is vagyok érzékeny, szóval ez van. Nyilván van olyan lány, akinek elég ha a pasi ki-be rakogatja, de nekem a behatolás csak pszichésen tud izgató lenni, meg picit kellemes, de elmenni még nem mentem el tőle és sztem a közeljövőben nem is fogok. Szóval részemről pont leszarom a méretet, de nyilván minden csaj más.

2021. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!