Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is unja már ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is unja már ezeket a farok és c$öc$ méregető kérdéseket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért kell nap mint nap ezekkel foglalkozni, miért kell naponta tízszer, hússzor, százszor megkérdezni, hogy elég hosszú-e, elég vastag-e, elég bögyös vagyok-e 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2021. jún. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Mert ez nagyon fontos kérdés,ha nem tetszik menj és nézz esti mesét :)


Egy nő nőiességét szerintük a melle határozza meg egymás között még fontosabb mint a férfiak számára.


Egy férfi férfiassága pedig a dákó, és mindenki tudni szeretné na vajon elég???

2021. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Unom. De a világ a fqsz, a pina és a csöcs körül forog.
2021. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már elfogadtam a kis mellemet de mikor először ide tévedtem az oldalra, jól esett olvasni hogy sok férfinak megfelelő a kicsi formás mell. Szóval lehet hogy unjuk, amúgy néha én is, de lehet hogy pont az a kérdés ad valakinek egy önbizalom löketet az elfogadás felé
2021. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas, viszont te tini korodban nem voltál ugyanúgy tele bizonytalansággal? Segítesz nekik abban hogy leírod nem a méret számít. Aki értelmes felfogja, aki meg hülye az úgyis kiírja 10x-re is.
2021. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem voltam bizonytalan tini koromban,szerencsére akkor még nem volt gyakori kérdések oldal, sőt még internet sem 😇
2021. jún. 9. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha unod, minek jársz ebbe a kategóriába?
2021. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom hány éves a GYK, de rengeteg kérdés felmerült már a kezdetek óta és szinte mindegyik ismétlődik, így a TE KÉRDÉSED IS VOLT MÁR PÁRSZOR.

Tehát a kérdések szinte kimerültek szex témákban.

Ennyi erővel, akkor már ne is kérdezzen senki, mert vannak olyanok, mint te, hogy unják az ismétlődő kérdéseket?

Ahogy már írtam, a te kérdésed is elhangzott már párszor,ha másként is megfogalmazva, de már feltették a kérdést, akkor téged is potozzunk vagy szóljunk le?

Ha unod az ismétlődő kérdéseket, akkor miért nem csinálsz úgy, mint a TikTokon,vagy a facebookon, kell(ene) hogy tovább görgetsz és akkor meg van oldva a problémád.

2021. jún. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!