Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond a családom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a családom férfitagjaival?

Figyelt kérdés
8an vagyunk testvérek ebből 3 lány. Nekik mindig volt barátjuk és mind el is költzötek 20 éves korukra. Viszont a fiútesóim közül egyiknek sem volt soha barátnője, és mind olyan szerencsétlenek nem csak a párkeresésben, hanem kb mindenben(még mindig velünk élnek). Én vagyok a legfiatalabb 18 éves, legidősebb fiú tesóm 30. Rám is ez a sors vár ? Eddig úgy néz ki sajnos a többi testvéremből kiindulva. Lehet a génekben csúszott valami félre, vagy mi miatt lehet ez ?

2021. nov. 16. 22:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20 De, nagyon is sok köze van hozzá. Ha már az anyaméhben nem kap elegendő tesztoszteront a magzat, hatványozott fejlődési zavarokkal válik felnőtté, mely olyan dolgot is eredményezhet, mint amit a kérdező ír.


Tessék, egy tanulmány a sok közül:

[link]


Érdemes utánaolvasni, ugyanis riasztó, ami a férfiakkal történik.

2021. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Aha, ftalátok, én is ezt írtam. De a cikk sem ír arról, hogy ez hol okozná azt, hogy otthon üljön egész nap a jószág, nem dolgozik, nem ismerkedik... Vagy emeld ki kérlek azt a részt ahol erről ír.
2021. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!