Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond a családom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a családom férfitagjaival?

Figyelt kérdés
8an vagyunk testvérek ebből 3 lány. Nekik mindig volt barátjuk és mind el is költzötek 20 éves korukra. Viszont a fiútesóim közül egyiknek sem volt soha barátnője, és mind olyan szerencsétlenek nem csak a párkeresésben, hanem kb mindenben(még mindig velünk élnek). Én vagyok a legfiatalabb 18 éves, legidősebb fiú tesóm 30. Rám is ez a sors vár ? Eddig úgy néz ki sajnos a többi testvéremből kiindulva. Lehet a génekben csúszott valami félre, vagy mi miatt lehet ez ?

2021. nov. 16. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom. De sok ilyen van.
2021. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet a génekben csúszott valami félre, vagy mi miatt lehet ez ?"

valószínűleg nem a génekben, hanem a nevelésben. a lányokat és a fiúkat gyakran különböző módon kezelik családon belül is - de még ha nem, akkor is eléggé különböző hatások érik őket a családon kívül (pl. iskolában) ahhoz, hogy felnőttkorra igencsak eltérő legyen az eredmény.

ha te 18 évesen felismerted, hogy ez így nem oké, az már egy nagyon jó lépés ahhoz, hogy elkerült a bátyáid sorsát.

2021. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*elkerülD a bátyáid sorsát.
2021. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Tuti nem gének.

A lányok egy erősen férfi-közegben nőttek fel. Egyrészt rengeteg tapsztalatuk lett arról, hogy milyenek a fiúk-férfiak. Viselkedésre, gondolkodásra. És ha végighallgatja otthon a bszos-fingós vicceket meg öörködéseket, akkor utána felüdülés egy teljesen normális, egyszerű pasi is, aki igyekszik udvarias meg kedves lenni, és kevésbé taglózza le, ha az adott srác is néha lealjasodik a haverjaival, hisz.. látott már ilyet, nem fordul meg vele av ilág.

Illetve a másik hozománya a férfiuralomnak az, hogy menekülni, minél hamarabb:D

Ezt most nem sértésből írtam, a fiúk.. olyanok amilyenek, és egy nagy adag fiú méginkább olyan amilyen:D


Ti fiúk meg... nemtom. Mondanám, hogy mamahotel, de attól még lehetnének sikeresek a nők körében, szóval ez nem indok.


Statisztikailag valamelyikőtök meleg mondjuk XD

2021. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem a gének teszik, de valószínűleg mind az 5-en hasonlóan gátlásos, visszahúzódóak vagytok. Ne fogd a bátyáidra, ebből a körből csak te tudsz kitörni! Nekem a bátyám nem egy nőcsábász, magamat nem minősítem de fogalmazzunk úgy nincs problémám az ismerkedés területén :) (pedig eléggé hasonlóan nézünk külsőleg ki)
2021. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
A férfiassággal és a felnőtté válással egyre nagyobb probléma van globálisan is. Még nem tisztázott a jelenség oka.
2021. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne kérj levezetést, de erről anyád tehet. Neked nem kell aggódnod, hisz csaj vagy.
2021. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
#6 de, már van egy tudományosan alátámasztott teória: tesztoszteron blokkoló vegyszerek, amik szinte mindenben benne vannak. Nem olyan erős a hatásuk, hogy látványos legyen, viszont az elmúlt fél évszázadban felére csökkent a férfiakban a hímivarsejt szám.
2021. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A neveltetésetekben van a hiba. Valahogy nem kaptatok jó férfi képet.
2021. nov. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor neked még rosszabb lesz.
2021. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!