Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire szűk lennék vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szűk lennék vagy más a gond?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, barátom most csinált először nekem dolgokat. Először a nyelvével kényeztetett az jó volt de amint kicsit erősebben csinálta már elért egy fájó pontot. Majd elég sokáig csinálta az ujjával de ott is mindig hamar fájt szóval nem is volt bennem, inkább csak kívülről tudott kényeztetni. Ennek voltak nagyon jó pillanatai de amint erősebben csinálta fájt és akkor azt mondtam neki és olyankor mindig úgy változtatott hogy jó legyen de ne fájjon, nagyon figyelt rám. Bár nagyon élveztem egyáltalán nem éreztem úgy hogy akár hosszú idővel is el tudnék élvezni és azt se tudtam meghatározni hogy eleve mennyire voltam felizgulva ehhez, de a végére rendesen nedves voltam, meg remegtem is.

Mi a probléma, idő kell neki hogy jobban ellazuljak és jobban fel tudjak izgulni hogy majd ne fájjon? Vagy lehet fizikailag velem van a gond?

19/L



2021. okt. 3. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi probléma, próbálgassátok. :) Sok sok petting.

A lényeg hogy kellőképen izgalmi állapotba kerülj, próbálj ellazulni ne azon stresszelj hogy fájni fog, és lehet picit kellemetlen lesz de ha mindent finoman és fokozatosan csináltok utána nem lesz probléma 😊

2021. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek síkositót és már az ujjazásnál is használja a srác. Törölköző legyen alattad aztán lehet tolni neki a sikost! Ha 2-3 ujjal be tud hatolni már, akkor elég tág vagy egy péniszhez! Próbálgatni kell sokat, az a kulcs😉 Menni fog! Sok sok petting és ellazulás!😊
2021. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nemi élet kezdése ilyen, még bejáratlanok az idegpályák, ingerek, ilyenek. Tényleg türelem, előjáték és menni fog.
2021. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Lazulj el, és pettingeljetek sokat. Valószinüleg alapbol szük vagy, szóval csak türelmesen.
2021. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok. Ha a párom 2 ujjal csinálja, már fáj. Ha más testrésze van bennem, az teljesen jó, de ujjazásnál úgy tudok elélvezni, ha egy ujj van bennem és nyal. Én is szűk vagyok, az évek múltával sem változott.
2021. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!