Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gond, ha beindítanak engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha beindítanak engem a terhes nők?

Figyelt kérdés
Őszintén nem tudom, hogy ezt jónak véljem, mert néha már úgy érzem, hogy nem kéne, de valahogy mégis ez a fétisem. Szerintetek?

2021. okt. 22. 01:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nos tekintve hogy valószínűleg az adott nőt nem a Jóisten ejtette teherbe, így nem lenne túl szerencsés ráhajtani
2021. okt. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek, nem, valakiknek meg igen, mert vannak akik ezt már beteg kategóriába sorolják, de akkor gondolom a feleségükhöz sem nyúlnak 9 hónapig.
2021. okt. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Remélem ha egyszer terhes leszek, én is ennyire vonzó leszek a páromnak...
2021. okt. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez bizony az,nagyon beteg,de ezt most ne részletezzük.
2021. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem is felizgatnak a várandós nők. Párom is nagyon tetszik várandósan, persze előtte is nagyon tetszett.
2021. okt. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ebben semmi extra, nekem is izgató - bár nekem leginkább a feleségem terhességei óta van ez így, előtte nem hozott lázba.
2021. okt. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Életem legjobb szexuális időszaka volt mikor párom terhes volt :) A terhes szex csodálatos, érzéki, meghitt :) Most tervezzük a második babánkat és mindketten nagyon várjuk ezt az időszakot. :)
2021. okt. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Egy kollégám volt ilyen. Mikor meglátta a feleségemet, aki a második babánkat hordta, jött a szokásos megfoghatja-e a mocorgó pocakot? A feleségem szét kacagta magát, én is jót nevettem rajta, ahogy hosszú percekig simogatta, aztán hirtelen ki kellett mennie a mosdóba. Utána nem győzött elnézést kérni, hogy elragadtatta magát. Nem volt harag.
2021. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Számomra is nagyon izgató. Nem az, ha egy adott nő terhes, hanem maga az állapot. Annyira jóláll a nöknek ez így. Vagy legalabbis nekem nagyon tetszik. De valahol normális, hiszen ösztönösen erre izgulunk fel, hogy teherbe ejtsük a nőt. Aztán persze hogy tetszik az eredmény. Mondjuk én személy szerint amúgy is nagyon szeretnék gyerekeket.
2021. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
engem is beindítanak a terhes nők. már attól is teljesen be vagyok indulva, ha sokat evett a párom és kigömbölyödik a hasa. van benne valami nagyon nőies.
2021. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!