Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gond, ha beindítanak engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha beindítanak engem a terhes nők?

Figyelt kérdés
Őszintén nem tudom, hogy ezt jónak véljem, mert néha már úgy érzem, hogy nem kéne, de valahogy mégis ez a fétisem. Szerintetek?

2021. okt. 22. 01:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát én inkább elhányom magam a terhes nőktől.
2021. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm mindenkinek a választ!


Aki azt mondta, hogy "beteges", azt valamelyest meg tudom érteni, nem mindenkinek jöhet be nyilván. Páraknak adok valami választ.

2021. okt. 25. 04:13
 13/17 A kérdező kommentje:

#3

Biztos az leszel majd neki, hidd el. Lehet neki is nagyon be fog jönni ez az állapot. :)

2021. okt. 25. 04:18
 14/17 A kérdező kommentje:

#8

Fuh mit is mondjak... Valamikor még én is hosszú percekig simogattam egy vendég pocakját (aki megengedte), de amit most te írtál le, valahogy az nekem is egy kicsit abszurd, hogy utána ki is ment a mosdóra (gondolom kiverni). De legalább tetszik neki.

2021. okt. 25. 04:25
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond,szerintem is nagyon izgatóak.
2021. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Fúj. Beteg emberek
2021. nov. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, vonzó és nőies tud lenne egy ilyen nagy kerek poci.

Valaki írta, hogy milyen vonzó, mikor a párja kigömbölyödik evés után úgy, mintha terhes lenne- igen, ez tök jó izgató, nekem is valami hasonló tetszik.

Az a baj, ezek ritka meg "hülye" fétisek, bár a maga a fétis szó is lehet erős erre.

De, mégsem mondhatod ismerkedéskor, hogy figyelj,nem elég, hogy kicsit, vagy nagyon duci vagy, légyszíves hasra hízz már még egy kicsit, plusz az sem lenne gond, ha hetente párszor, de főleg szeretkezés előtt egyél már annyi kaját amennyit csak bírsz, hogy minél nagyobb, feszülő pocakod legyen, mert szuper jó érzés mikor szex közben nyom a hasad, útban van a pocakod, és látom mindig azt az elégedettséget az arcodon, mikor így bekajálsz--de nem?

2021. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!