Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ugye én egy hónappal ezelőtt vesztettem el és védekeztünk óvszerrel. Nagyon féltem ezért át néztem nem-e lyukas és nem volt az. Most késik és nagyon meg jött az étvágyam is és félek. Biztonság kedvéért terhességi tesztet is csináltatni akarok ne legyen baj, csak attól félek hogy pozitív lesz

2021. okt. 7. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte 100% hogy nem vagy terhes.
2021. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz az ha az óvszer nem volt lyukas.
2021. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek, nem szakadt ki a gumi. Akkor hogy lennél terhes? A menstruáció nem mindig pontos, nem robotok vagyunk amit be lehet programozni, normális ha pár napot késik néha. Azért jött meg az étvágyad mert menstruáció előtti fázisba vagy
2021. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt máshogy szex, csak védekezve, hogy lehetnél terhes??


Az étvágy meg olyan ha barátnőmnek megjön akkor viszem a fánkokat, gumicukor, chips, sommersby és egy jó netflix <3

2021. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem mindig pontos, és a stressztől is késhet. Stressztől nőhet az étvágy is, ahogyan tipikus PMS tünet... mielőtt megjön, puffadok, húz a derekam, fájnak a melleim és egész nap ennék. A terhesség és PMS tünetek közt nagy az átfedés, ahogyan a stressz is okozhat sok dolgot. Tesztelj, nem árt, de én nem esnék pánikba.
2021. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, mi lett?
2022. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!