Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is megkerdezhette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megkerdezhette volna?

Figyelt kérdés
Egy nyaralason joban lettem egy sraccal, akivel lefekudtunk, de kiszakadt az ovszer... En nagyon beparaztam, mert olyan napon voltam ahol magas volt az eselyem teherbeesesre... Bevettem masnap az esemeny utanit.. Utana meg par napot egy tarsasagban toltottunk, kb parszor kerdezte h jol vagyok e meg meg viccelodott h mi legyen a gyerek neve. Aztan utana parszor meg ramirt egyszer h hogy vagyok egyszer mrg valami cikket kuldott.. De sosem kerdezett ra h mi lett. Amugy nem lettem szerencsere terhes, de jol esett volna ha megkerdezi legalabb..

2021. szept. 29. 20:25
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
97%
Tehàt egy alkalmitól elvàrnàm-e, h viselkedjen emberként? 😂🤭😅
2021. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, alkalmi volt, de azert valamennyire joban voltunk, majdnem 3 hetet egyutt nyaraltunk
2021. szept. 29. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Bevetted az esemény utánit, részéről a téma lezára. Használt egy patronra, és kész. Többek között pont ezért nem alkalmizok.
2021. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Gondolta úgyis mondtad volna ha jön a baba.
2021. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Alkalmi partnertől akinek a szex volt fontos nem te ne várj utólag túl sok törődést. Nem szívódott fel, nem lécelt le (bár elég gyerekes volt a viccelődés a részéről) mert kivárta mi lett a story vége. Gondolom rájött hogy nem lettél terhes, ezzel az ügy a részéről le van zárva. Ha nem szakadt volna ki a gumi akkor rád se csörög, kb. akkor láttad volna először és utoljára.
2021. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!