Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérdezhetem ezt egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem ezt egy nős férfitől?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta,hogy jó a seggem. És érdekel ,hogy tényleg igaz e. Haverok vagyunk a nős pasival. Gáz lenne megkérdezni?

Csak mert adok a véleményére.


2017. márc. 21. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

csak ne a felesége előtt :D


24F

2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyílván
2017. márc. 21. 22:39
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
félreértelmezheti.Szóval szerintem azt is mondd meg, hogy miért kérded.(lehet,hogy aki azt mondta, hogy jó annak tetszik.de akitől megkérded annak már lehet, hogy nem.) 19F
2017. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tölem kérdeznéd határozottan ajánlatnak venném. (szerintem ezzel nem vagyok egyedül)
2017. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lazán dobd csak be mintha ez lenne a legtermészetesebb. Ne legyél zavarba ne izguljál!gyors és tömör választ fogsz kapni! De ne akard kibeszélni vele még azt hiszi akarsz valamit!
2017. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj csak, lenne egy elég cikis kérdésem, de mivel barátok vagyunk, úgy gondoltam, nem fogod félreértelezni. Szóval, XY a minap azt mondta, jó a seggem. Kíváncsi lennék, hogy férfi szemmel tényleg így van?"
2017. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja félreérteni, hanem úgy érti aminek szánod: felkérés szexre. Elég egyértelmű, épelméjű, egészséges férfi erre gondol. S kétféleképp tud ebben dönteni.
2017. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Simán. Haverként. Én boltban is kérdeztem már meg, lapos-e ebben a seggem? Jól áll? Full ne érdekel van-e valakije.
2017. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak, kérdezd meg nyugodtan. Szeretik tudni a nők, mit gondolnak róluk a férfiak. Egyébként mástól nem tudod megkérdezni, ha tőle ennyire nehezen megy?
2017. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy hangozna mint felkérés keringőre
2017. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!