Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérdezhetem ezt egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem ezt egy nős férfitől?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta,hogy jó a seggem. És érdekel ,hogy tényleg igaz e. Haverok vagyunk a nős pasival. Gáz lenne megkérdezni?

Csak mert adok a véleményére.


2017. márc. 21. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azert lenne gaz, mert benne meg elinditod az agyalast. Barmilyen köritest adhatsz melle, az fog lejönni, hogy teged nem a sajat segged, hanem az ö velemenye a seggedröl erdekel!
2017. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Most ez olyan fontos kérdés? Kérdezd meg anyádat, minek kavarod a sz*rt? ribizli..
2017. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Adsz a véleményére magyarul megkeféltetnéd magad vele. F..mért kell már minden kis csitrinek nős férfi? Jó lenne már felfogni azzal a csöpp agyatokkal,hogy ha valaki mással van,pláne ha házas,ahhoz nektek semmi közötök. Nagyon jó lenne ezt magatoktól megérteni, ne kelljen "segítenem" ebben.
2017. márc. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kefélni akarsz, mivel éppen az ő véleménye érdekel, akitől nehezedre esne megkérdezni. Legalább önmagaddal légy őszinte, mielőtt rib anccá avanzsálsz.
2017. márc. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tőle kellene megkérdezned.Egy az,hogy akármit is mond,úgy sem fogja megváltoztatni a feneked kinézetét.Tehát ha azt mondja,hogy nem szép,akkor úgy sem lesz szép.Másodszor,a szépség relatív,így amég az egyiknek tetszik valami,a másiknak lehet,hogy nem.Azoktól kérdezd,akiknek számít a véleménye.Egy nős férfi véleménye nem számíthat egy feneked esztétikusságával foglalkozó kérdésben.Egyébként ha én lennék a feleség,és kiderülne ez az incidens,megkérném a férjem,hogy tartsátok meg a tisztességes távolságot.Szerintem Nem kérdezheted meg.Legalább is semmi értelme.
2017. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen 15 neki számít a véleménye
2017. márc. 22. 08:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezhetnéd. Pont nem zavarna.
2017. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!