Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond a családom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a családom férfitagjaival?

Figyelt kérdés
8an vagyunk testvérek ebből 3 lány. Nekik mindig volt barátjuk és mind el is költzötek 20 éves korukra. Viszont a fiútesóim közül egyiknek sem volt soha barátnője, és mind olyan szerencsétlenek nem csak a párkeresésben, hanem kb mindenben(még mindig velünk élnek). Én vagyok a legfiatalabb 18 éves, legidősebb fiú tesóm 30. Rám is ez a sors vár ? Eddig úgy néz ki sajnos a többi testvéremből kiindulva. Lehet a génekben csúszott valami félre, vagy mi miatt lehet ez ?

2021. nov. 16. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A férfiak felé nagyobbak az elvárások.

Mind külső tekintetében,mint egzisztenciálisan.


Egy nő sokkal könnyebben talál párt magának.

2021. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem genetikai, hanem társadalmi okai vannak. Azok, amiket a 11-es ír. Ettől még meg kell próbálni, ha nem is 18 évesen.
2021. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is a neveltetés. Valószínűleg nem olyan az otthoni környezet, amely erre ösztönözne és bátorítana. Nálunk elég gyakori téma a párkapcsolat, szerelem, együttjárás, szex, és ennek megfelelően a lányaink is nagyon korán kezdtek minden ilyet (ami nem jelenti azt automatikusan, hogy ettől boldogabbak vagy sikeresebbek is lettek volna, ez csak egy tényállás). De téged Kérdező nem határoz meg a testvéreid sorsa, nincs ilyen karma. Pasizz be, legyél bátor, próbálkozz.
2021. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert a lányokat elviszik a fiúk, de a fiúknak nagyon nehéz új életet kezdeni, partnerrel.
2021. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8, mondjuk a hímivarsejtek száma nem különösebben kéne, hogy befolyásolja a csajozási sikert... Mármint... egyrészt ez akkor igaz majdnem minden fiúra, tehát a Kérdezőék sem lógnak ki a sorból nagyon.. másrészt meg nem a spermaszámoddal csajozol:D
2021. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Totál baromság ez a spermaszám,és egyebek.


Mégis mit befolyásol ez?


Max a termékenységet,de a párválasztást biztosan nem.


Olyan nincs,hogy egy családban mindenki nyomi,mert jaj a gének.

Ez egyszerűen társadalmi hatás.


Akiket én ismerek nagyobb arányban a fiúknak nincs párjuk,és otthon laknak a szüleikkel.


Egy lány pedig bármikor talál magának pasit,mert még a legrondább is kell valakinek,ez fordítva nem igaz.


Ráadásul a testvérei a kérdezőnek baromi fiatalok,a legidősebb 30,tehát 20-on évesek többnyire.


Ugyan mire legyen önbizalmuk?


Ráadásul ha többgyerekes családból származik valaki,annál nehezebb elindulnia az életben,mert a szülők nem tudják támogatni semmivel.

2021. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Akkor mi a teendő? És nem csak párkapcsolatban, van amelyik lassan 30 és még 1 percet sem dolgozott soha. Egyszerűen életképtelenek, egy kávét nem tudnak lefőzni. Ja és sose mennek el otthonról 0-24be itthon vannak. Ez normális lenne? Én mentem nyárimunkára, szóval ebben már "jobb" vagyok náluk ilyen értelemben, gondolom.
2021. nov. 17. 09:47
 18/22 anonim ***** válasza:

17, hát na, pl pont ez a megoldás:D


mi az, hogy otthon ücsörögnek? Ha azér tnem dolgoznak, mert tanulnak az még mondjuk okés, a jó egyetemi teljesítményhez nem árt a nagyobb figyelem, sokan elhasalnak egyetemen, mert közben dolgoznak 20 órában és emiatt nincs idejük tanulni.


De ha csakúgy otthon lézengenek, az a szülők hibája. Nálunk az általános szabály az volt, hogy ha valaki nem tanul valahol, akkor köteles beadni a rezsibe a részét, hiszen van ideje dolgozni, tehát pénzt keresni.


Szóval akkor mégiscsak a mamahotel lesz a hiba, amit pedig kizártam az okfejtésemben:D bár tény, ez inkább férfiakra jellemző, szóval végülis belefér a képbe.


Gondolj bele: megkapnak otthon mindent. Külön nőre nem feltétlen van igényük mert... nemtom. Mi okuk lenne elköltözni vagy dolgozni, ha otthon ingyen és bérmentve főznek és mosnak rájuk?

2021. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#15 nem a hímivarsejtszám befolyásolja, az csak az okozat. A tesztoszteronhiány okozza.
2021. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19, a tesztoszteronhiány okoz hímivarsejt hiányt. Talán. Bár a ftanátok, az egészségtelen környezet, az életmód is erősen hozzájárul.

De ennek semmi köze ahhoz, hogy ismerkedsz-e.

2021. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!