Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, rövid szeretnék lenni, de tömör és érthető. Az a problémám, hogy valamiért hónapok óta fáj szex közben, emiatt ha rá is kerül a sor félek a fájdalomtól. Jártam 3 orvosnál is és azt mondta, hogy kicsit ne szexeljünk, majd elmúlik idővel. Megtettük. Jobb lett, aztán újra rosszabb. Emellett van egy másik gond is. A párom szereti "humorosan" kezdeni ami nekem egyáltalán nem az. "lecidelsz?" és hasonlók. Ezek után a szex is elmarad. E kettő dolog miatt nagyon nehéz ellazulnom. Hiába nedvesedek be olyan, mintha a testem tiltakozna a behatolás ellen az elején. Kitágulok, nedvesedek, de nem olyan jó. Aktus után sokszor még órákig kellemetlen érzés. Van amikor nagyon felizgulok és nagyon kitágulok. Akkor sem olyan, mint pl fél évvel ezelőtt.

tág puncim van. Pontosan ezért csináltuk a párommal úgy, hogy kis izgatás és aztán közben tágultam folyamatosan. Semmi gond nem volt, szerettem nagyon. Most hiába tágulok ki annyira, mint az aktus végére régebben valamiért mégis inkább rossz, mint jó érzés. Akár 1 óra izgatás is kell, hogy jó legyen. Egyik napról a másikra kezdődött a fájdalom kb 4 hónappal ezelőtt. Előtte nagyon jó szexuális életünk volt. Most viszont kifejezetten tág a puncim és még fáj is. Mit lehetne tenni?


2021. okt. 29. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp elmennék még másik szakemberhez is egy teljeskörű kivizsgálásra, lehet valami ciszta vagy méhszájseb áll a háttérben. Ez a ne szexelj majd elmúlik elég hanyag hozzáállás a orvos részéről, ennyiért kár volt elmenned sajnos. :D

Az is benne van a pakliban, hogy nem tudsz megfelelően ellazulni és a stressz miatt nem megy. Írtad, hogy a párod el akarja viccelni ezt a helyzetet, ami nyilván neked hónapok óta nehezíti meg az életed. Ez nem túl korrekt tőle, valamit ez is közbejátszhat abban, hogy nem tudod elengedni magad annyira se fejben se fizikailag, hogy menjen a szex. Neki is empatikusabban kellene ehhez állnia, amíg ilyen bunkó proli addig nem csoda, hogy tiltakozik ellene a tested, hogy hozzád érjen. :D

2021. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párod egy idióta f*sz.
2021. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom már, de valahogy az én barátnőm is így volt.

Elmentunk orvoshoz és kiderult, hogy cisztak vannak a petefeszkein és nagyon sok baktérium gyűlt össze a hüvelyben is nála mert van mikor kifakadnak és felszivodik, de ez természetes csak ha nagyon nagy a ciszta akkor a baktériumok elszaporodnak.

Ultrahang volt?

Nem akarlak megijeszteni, de az is kiderült nálunk, hogy endometriozisban szenved.

Ez is okozhatja.

De ha eddig minden oké volt, akkor tuti, hogy nem valami lelki gát alakult ki benned, mert annak lenne jelei, történt valami amiben megrendült bizalmad a párod felé? (mi az elején azt hittük, hogy valami ilyesmi lehet, aztán mentünk orvoshoz).


Azt hiszem 5 orvosnál jártunk, mert mindnehol azt mondták, hogy semmi baj, probálkozzunk tovább stb.


Aztán egy orvos észrevette az osszenoveseket és a cisztakat is. Csináltak citologiat és nagyon sok baktérium volt a hüvelyben nála.


Ha a végére szeretnél járni ennek, akkor kell egy atombiztos pár számodra, mert olyan feltetelekkel és nehezsegekkel teli az, hogy a végére járj, hogy egyedül nem bírnád.


Nem akarlak megijeszteni, de nálunk volt műtét is, utána több hónapig nem szexelhettunk, utána az utokezelesek stb.


Mindenkeppen menj el orvoshoz, ha megtudod engedni magadnak akkor próbálj meg magán orvoshoz menni, nem annyira égbe kiáltóan drága, egy ultrahang megvan 25-35 ezer Ft-bol. Egy citologia 15-25 ezer.


Nem akarok már traktalni, de mind a 4 sztk-s köcsög szó szerint sz"rt ránk. Ezért ajánlom a magant.

2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magánorvosnál voltam 2x, egy volt sztk-s. Elég alaposnak tűnt az orvos. A vérképem teljesen rendben van. Külön kértem azt is. Síkosítót ajánlottak aztán, hogy óvatosan próbálkozzunk kis idők után
2021. okt. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!