Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha azért nem szexelek a férjemmel mert nem érzem magam kielégítőnek?

Figyelt kérdés

Igazából azt mondják szép nő vagyok, bár igazából inkább tini lánynak nézek ki. Alakom is jó, meg a fenekem is.. De a melleim annyira botrányosan kicsik, hogy emiatt úgy érzem hogy nem vagyok elég a szexben.vagyis hogy ez úgyis kevés akármit csinálok,mellem nincsen amit beletegyek a szexbe. Ezért nem is kívánom.. Hetente egyszer együtt vagyunk, de férjemnek kevés és mindig felhozza, hogy emiatt el is válhatna.


Ti mit gondoltok?



2021. nov. 3. 12:23
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem. Neked nem lehet se rosszat,jót meg végképp.

Mert mindenre lesz valamo kontra reakciód.

Ba..ki milliomos k..s.g.k árnyékában cseperedtem fel. Átlag emberként élek de tudom,hogy bármelyik milliomos sz..házi k.ts.g nél jobb ember vagyok. MERT A LELKEMBEN VAGYOK EMBER,s nem ahogy kinézek és amim vam. Na ezen tessék elgondolkodni.

Egy 7b mérettől nő nek éreznéd magad?

Nem mert akkor meg az lenne a baj.Bárki bármit ír az falrahányt borsónyit se ér. Mert van egy egy beléd ivodott rossz világképed s ennyi.

Ha ezze a ptoblémáddal akarsz kezdeni valamit,akkor fordulj gyorsan szexuálpszichológushoz,de ott visszabeszélés nincs.

2021. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
/70b/
2021. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kamu kérdés.

Ilyen hülye nem lehet senki, ilyen nincs. Egyáltalán, hogy jöttél össze vele, hogy nem bukott még ki az ismerkedő, összeköltözős fázisban ez?


De ha jól értem nem vagy elégedett magaddal és ezt kivetited a ferjedre is. Ha nem vetítenéd ki akkor max oda tartanád neki heti egyszer.


De erre sem vagy képes, nem csak hülye vagy, hanem önző, beképzelt és infantilis.


A válaszod elején felnyalod magad, hogy jó az alakod a segged a f$z tudja még mi, aztán ahogy belementünk kiutkozott, hogy egy talpig elmebeteg ember vagy.


Sajnálom a pasit. De az sem kárpótol valamennyire, hogy lehet, hogy felrekur?


Jobban esik sajnaltatni magad ahelyett, hogy elfogadd magad és szexelj vele?

2021. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Azért lefogadom, hogy azoknak a nők többségének, akiket ilyen mellekkel áldott meg a sors mint én, hasonlóan bánthatja őket a dolog. Mert az enyém még kicsinek se mondható, erősen konvergál a 0-hoz.

Pasik.. Csak azt ne mondjátok, hogy ez titeket nem zavar egy idő után a szexben.

2021. nov. 3. 14:22
 35/54 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar csináltasd meg, ha a lelkednek jót tenne, és jobban érzenéd magad, megéri.
2021. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert nekem nem a mell mérete miatt nő a nő,hanem a viselkedése,igényessége,háziassága,hűsége,s azért mert vigyázni kell rátok.
2021. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

33-as. Ezzel nem nyaltam ki magam. Tényleg így van. Jó alakom van és ennyi. De igazából úgy érzem ez nem számít, mivel az ilyenekre csak távolból figyelnek fel, de ha közelebbről feltűnik, hogy deszka elől, akkor máris másképp áll össze a kép.

Szóval mondhatnám azt is, hogy nem számít?

Persze szexkalandban nem, miért is számítana? Házasságban?! Több év után ez nem zavar senkit? Férfiakról beszélünk. Fogadni mernék, hogy a pasik 90%-nak meggyűlne ezzel a baja, mégha szíve kismellű választottja tetszett is az elején.

Ami kell, az kell.

Amúgy pont emiatt mindenben vevő voltam a szexre, még felcsatolhatóssal is megdugtam, a fenekét is nyaltam szóval tessék, mindenre vevő voltam. De azt hiszem ez is kevés, mert testileg nem tudom megadni, amire vágyik.

2021. nov. 3. 14:31
 38/54 anonim ***** válasza:

Kérdező.

A páromnak látványosan kisebb az egyik melle,de olyan boldodog nő hogy az csak na.....

Amikor életemben elsőre megláttam?

Nem az jutott eszembe hogy /hű bszki na ilyenkor mi van,nem szimmetrikus/.

Na jól van már. Nőlj fel és legyél büszke arra amid van.

Vagy plasztikáztass.

2021. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Most már egyre inkább kiviláglik hogy te nagyon buta vagy, mert csak a saját hülyeséged nyomod.

De ha még eddig nem talált volna az embered valakit akivel szexelhetne, akkor fog rövidesen találni, vagyis keresni fog ilyet.

2021. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
34%
Már értem.A férjedet már nem a nők izgatják. Vagy is de. Mert te is férfias vagy de még is egy igazi farok azért más.
2021. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!