Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha azért nem szexelek a férjemmel mert nem érzem magam kielégítőnek?

Figyelt kérdés

Igazából azt mondják szép nő vagyok, bár igazából inkább tini lánynak nézek ki. Alakom is jó, meg a fenekem is.. De a melleim annyira botrányosan kicsik, hogy emiatt úgy érzem hogy nem vagyok elég a szexben.vagyis hogy ez úgyis kevés akármit csinálok,mellem nincsen amit beletegyek a szexbe. Ezért nem is kívánom.. Hetente egyszer együtt vagyunk, de férjemnek kevés és mindig felhozza, hogy emiatt el is válhatna.


Ti mit gondoltok?



2021. nov. 3. 12:23
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
#20 A kevés szex miatt nem a kicsi mellek miatt.
2021. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
#21 igaz, bocs félreolvastam
2021. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Persze, most ezt mondjátok... ha nem jó a ló, jó a szamár is, nem? Amúgy a csapból is az folyik, hogy a "jó nő" definíció alól a kismellű lányok aligha nem ki vannak zárva. Persze van az a szint, amikor nem számít a kismell az angyali arc és szőke haj mellé, de én abból a kategóriából is kimaradok.

A házasságom elején tényleg nem éreztem problémának a méretét, de most már érzem, hogy a testem kevés, mellem nincs, a lyuk meg ideiglenes elmegy.

2021. nov. 3. 13:29
 24/54 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem igaz.
2021. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Mi váltotta ki belőled ezt?

Meg csalt a párod, vagy azt vetted észre, hogy mindig minden nőnek a mellét bámulja?

2021. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Még mielőtt vki belekötne: Ha nincs ló*
2021. nov. 3. 13:53
 27/54 anonim ***** válasza:

Neked egy szexuálpszichológus hoz kell fordulnod. Mert az rtelmes,bíztató szó ban is rosszat vélsz felfedezni.

Neked mindenre lesz egy /de/ meg hasonlóak.

Ajánlanám,hogy vagy legyél inkább leszbikus,mert ott tényleg nem érdekel senkit hogy van e melled vagy nincs.

Vagy is neked is van csak kicsi.

Plasztikáztasd,de az sem fog segíteni mert te már lelkiekben leírtad magad mint nő.

Ez a kinek mekkora a melle. Tudod mihez hasónlít?

Mint amikor azt hiszi valaki. Hogy attól lesz valaki,vagy veszik számításba,ha van sok pénze,kocsija,stb.

Kár volt feltenned a kérdést,hogy ha mindenre van egy ellen válaszod.

Itt az oldalon. Ahány ember,annyi sors,tapasztalat.

Nem a mérettől leszel nő,hanem a viselkedésed,reakcióid,gondolkodásod miatt. Te most egy nyafogós kis kislány vagy mert .....

Viselkedj felnőtt nő ként,és legyél büszke arra amivel a sors megáldott.

Jusson eszedbe,hogy vannak nők,akinek eltávolították a mellét,vagy mindkettőt. Na ők okkal lehetnek szomorúak mert ott az úgy is marad nekik. Ismerek ilyen nőt,kettőt is,és ők igazán már csak azért boldogok,mert nem betegedtek tovább.

Kicsi,de van. Van bimbid,érzékeny? Hát élvezd amikor izgatva van.

2021. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a farkam ezt nem egyszer megkaptam, akkor most én sem vagyok igazi férfi? Igaz a mostani párom ezt élvezi, mert ő iszonyat szűk, de ezek után én is úgy gondolom, hogy farokra vágyik, és biztos csak kényszer szexelünk ! Na mindegy kár volt elolvasni!
2021. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Ennek a fogd be a szád, kussolj mondatnak akkor lenne itt értelme, ha az ember lánya nem szépségideálok között nőne fel, ahol a férfiaknak atommagas elvárásaik vannak a nők felé mindenben, de a nő örüljön már csak annak is, ha a leendő férje elmegy dolgozni és nem csalja meg fűvel-fával.
2021. nov. 3. 14:04
 30/54 anonim ***** válasza:
60%

Tudom hogy nem küldesz képet, de erre talán csak úgy lehetne válaszolni, egy egész alakos kép ha jönne.

De ha szerintem a férjednek tetszel akkor úgy tetszel ahogy vagy.

Mondjuk a nők már pedig ilyenek.

Ha szőke akkor feketére festi magát, ha fekete akkor szőkére.

Ha jól néz ki akkor úgy kikeni magát hogy papagáj lesz .

Ha szép a haja akkor levasalja.

Úgyhogy békélj meg magaddal és tedd oda amit oda kell tenni.

2021. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!