Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha azért nem szexelek a férjemmel mert nem érzem magam kielégítőnek?

Figyelt kérdés

Igazából azt mondják szép nő vagyok, bár igazából inkább tini lánynak nézek ki. Alakom is jó, meg a fenekem is.. De a melleim annyira botrányosan kicsik, hogy emiatt úgy érzem hogy nem vagyok elég a szexben.vagyis hogy ez úgyis kevés akármit csinálok,mellem nincsen amit beletegyek a szexbe. Ezért nem is kívánom.. Hetente egyszer együtt vagyunk, de férjemnek kevés és mindig felhozza, hogy emiatt el is válhatna.


Ti mit gondoltok?



2021. nov. 3. 12:23
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő.. Egy nőnek vannak mellei
2021. nov. 3. 12:34
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

Súlyosabb mint hittem....

2021. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
53%
Valamiért elvett téged te barom. Tehát nyújtasz neki más tis lyukaknál és csöcsöknél. Ha okos lennél, de nem vagy az, akkor arra gondolnál, hogy mi mással tudok neki örömöt szerezni mell híján.
2021. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttetek, akkor nem tudta, hogy mekkora a melled?
2021. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy komplett ezekkel a kommentekkel.

Ha azért nem éreznéd magad kívánatosnak mert meghíztál, az még érthető lenne. De a melleid biztos nem a házasságkötésetek óta mentek össze.

2021. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj ide nem minden a Bomba alak nem dísznek ő a Férjed mert el fogadott és szeret téged


Ha nőies vagy és árad belőled az erotika minden porcikádból akkor nem számít ,hogy kicsi a melled vagy nagy


Nekem volt olyan partnerem akiért odáig voltam úgy nézet ki de nem tudott semmit nem bírta és az orál se ment neki mindent én csináltam és nem volt olyan jó


És volt olyan aki nem tetszett annyira csak futó kaland volt de a nőből árat az erotika minden porcikája izgatott


Szerintem ne görcsölj rajta annyit csak élvezd add át magad a vágyaknak és az jusson eszedbe ,hogy ha nem lennél jó el se vett volna

2021. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Erős önértékelési zavarod van, érdemes lenne pszichológushoz fordulni, mert ha nem foglalkozol a dologgal, akkor csak még rosszabb lesz.
2021. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Azonnal.
2021. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan véve aki elvesz feleségül az biztos hogy kíván. Ahhoz hogy te szépnek érezd magad, nem férfiak kellenek, hanem te. Persze ahogy látom elég kis értelmi képességekkel rendelkezel ahhoz hogy ne a saját lelkiségeden dolgozz, hanem félre dugsz és utána érzed majd magad jó nőnek. Persze akkor majd jön a bűntudat és a következő kérdés kiírása ide.
2021. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nagy butaság amit leírtál. A férjed meg egy idióta hogy ilyet mondd hogy emiatt el is válhatna. A melleid akkor is ekkorák voltak mikor elvett. Nem a mellek méretétől lesz jó vagy rossz a szex.42/F.
2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!