Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, ha azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha azért nem szexelek a férjemmel mert nem érzem magam kielégítőnek?

Figyelt kérdés

Igazából azt mondják szép nő vagyok, bár igazából inkább tini lánynak nézek ki. Alakom is jó, meg a fenekem is.. De a melleim annyira botrányosan kicsik, hogy emiatt úgy érzem hogy nem vagyok elég a szexben.vagyis hogy ez úgyis kevés akármit csinálok,mellem nincsen amit beletegyek a szexbe. Ezért nem is kívánom.. Hetente egyszer együtt vagyunk, de férjemnek kevés és mindig felhozza, hogy emiatt el is válhatna.


Ti mit gondoltok?



2021. nov. 3. 12:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
27%
Hát küldhetnél egy olyan képet privatban, amiről komolyan véleményt tudok mondani 🤔
2021. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Igen ciki. Ciki az, hogy azt hiszed a melleidért vett el... Ha nem tetszenél neki, akkor nem lennél a felesége. Ostoba liba vagy. Kezeltesd magad vagy csináltasd meg, ha amiatt jobban érzed magad, de ne a férjed büntesd az agymenésed miatt....
2021. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
36%
Imádom a kicsi ciciket. Szólj ha szabad vagy. De heti 1 szex nekem is kevés.
2021. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési hiba(?).... hány éves vagy, és mekkorák a cicik??
2021. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hiányoznak neki a cicik. Én nem tudok adni, így hogy adjam át magam?
2021. nov. 3. 12:26
 6/54 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy a wc-n önkielégít, atom perverz lett, minden nőre csorgatja már a nyálát, kezd inkább gyűlöletet, bisszutu, haragot érezni irántad mint szeretet, szerelmet, gondolkodik, hogy elmegy prostihoz, de azzal feladna önmagát, ezért még inkább csak agyal rajta, de egyre pervezebb poénokat néz már, egyre közelebb vanu, hogy felhívja a prostit, agyal, számol, oszt, szoroz, hogy hogyan számoljon el azzal 2-3 órával, vagy inkább írjon rá az exekre egy szexért, vagy inkább hagyja a francba az egészet?

Fantázial a szomszédrol, a boltos csajrol, a dohány boltos csajrol, még az idős öregasszonnyra is beindul már a zöldséges standnál.


Egy férj sorstárs a ferjeddel.

2021. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Csak a lyuk van rajtam, de ürítő nem akarok lenni... A lyuk miatt vagyok tobb a markánál.. M
2021. nov. 3. 12:28
 8/54 anonim ***** válasza:
47%
Nem a cicidet d*gja úgysem hanem a punci/popsi. Engedd el. Barátnőm mellei is kicsik de nem zavar. De ha téged ez ennyire zavar csináltasd meg és annyi. Manapság egy mellnagyobbitó műtét könnyedén el lehet végeztetni.
2021. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lyuk miatt vagy több a markánál, hanem mert szeret téged. És ha nem ezen agyalnál, akkor a marka helyett örömmel foglalkozna veled is.
2021. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
60%

Látod, rosszul fogod fel. Te nem vagy lyuk. De nem is szexelsz vele. És elvarod, hogy hűséges maradjon?

Valamit valamiért kérdezo, akció-reakció, hát akciozol, arra fog jönni egy reakció is. Tehát ne lepődj meg azon ha a férjed már felrekur kitudja mióta.

Mert te nem vagy lyuk. Tipikus hülye nő vagy.

2021. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!