Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexrandin nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexrandin nagyon ciki ha orál közben kicsit öklendeztem?

Figyelt kérdés

Mivel barátom utálja az orált, nemrég találkoztam egy sráccal, pusztán azért, hogy kipróbáljam milyen szopni. Meg hát amennyi férfi annyi pénisz is ugye. Elég sokat viccelődtem, hogy nagy szám van, de mikor levetkőzött meglepődtem mert nagyon hosszú volt. Többször próbáltam mélytorkozni, meg ő is próbálta lenyomni a fejemet de sokszor öklendezni kezdtem ami miatt nagyon cikin éreztem magamat. Ő persze azt mondta nagyon jó és csak így tovább de azért én rettenetesen gázul éreztem magam.


Nőktől kérdezném, hogy más is volt így vele és ciki volt-e, srácoktól pedig, hogy tényleg izgató ha "fuldoklik" a nő a farkatokon?



2021. nov. 2. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az a ciki hogy a párod mellett más pasikat szopsz
2021. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
nemgond sőt kicsit izgató is lehet hogy próbálkozol
2021. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki.
2021. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
84%
Engem nem izgat fel, ha fuldokolnak a farkamon, sry.
2021. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Cikinek nem mondanám, főleg, mert őt meg pont ez izgatta, akkor hogy lenne ciki? A ciki az, hogy a faszid mellett mást szopsz le. N
2021. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem ciki de gyakorolni jó!
2021. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy megcsalod a párodat, és még csak lelkiismeret-furdalásod sincs emiatt.
2021. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Látom szeretsz szopni majd én meg szopatlak akkor úgy ,hogy a szemed is ki jön
2021. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már miért lenne lelkiismeret-furdalásom, vagy miért olyan nagy baj, hogy mást leszoptam? Érzelmek nélküli szex-randi volt csak. Amúgy párom csak azt sajnálja, hogy ő nem lehetett ott nézni 🤷‍♀️


A kérdés amúgy sem a párkapcsolatomról szól, hanem maga az aktusról és az aktus közben történtekről. Aki erre válaszolt annak köszönöm szépen eddigi konstruktív hozzászólását.

2021. nov. 2. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki csak ne dugd be tövig a szádba és akkor nem fogsz öklendezni.
2021. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!