Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexrandin nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexrandin nagyon ciki ha orál közben kicsit öklendeztem?

Figyelt kérdés

Mivel barátom utálja az orált, nemrég találkoztam egy sráccal, pusztán azért, hogy kipróbáljam milyen szopni. Meg hát amennyi férfi annyi pénisz is ugye. Elég sokat viccelődtem, hogy nagy szám van, de mikor levetkőzött meglepődtem mert nagyon hosszú volt. Többször próbáltam mélytorkozni, meg ő is próbálta lenyomni a fejemet de sokszor öklendezni kezdtem ami miatt nagyon cikin éreztem magamat. Ő persze azt mondta nagyon jó és csak így tovább de azért én rettenetesen gázul éreztem magam.


Nőktől kérdezném, hogy más is volt így vele és ciki volt-e, srácoktól pedig, hogy tényleg izgató ha "fuldoklik" a nő a farkatokon?



2021. nov. 2. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi én pasi vagyok, én sosem csinálnék ilyet, de am nem gáz, és vigyázz magadra
2021. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem ciki, sőt csak olyannal szabad együtt lenni, akire rá bered bízni magad. Vonzó tulajdonság egy férfiban a dominancia :) üdv Nóra
2021. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 morcosmedve44 ***** válasza:
25%
Idióták, oda írta, hogy lányok tanácsát várja erre a sok barom férfi akiket szerintem még soha szoptak le úgy rendesen irkálja neki a baromságot meg teszi az ajánlatokat. Szánalmasak vagytok. Biztosan itt bárkinek is az a legnagyobb vágya, hogy benneteket lecidázzon.
2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%
kamu helyzet/kérdés, de amúgy izgi téma :)
2021. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!