Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mensikor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mensikor mit csináltok?

Figyelt kérdés
A legerősebb napomon nagyon erős görcseim szoktak lenni, akkor nem akarom, hogy a puncimhoz érjen, betegye. Elég, ha orálisan kényeztetem és megmasszírozom ilyenkor? Nem akarok neki csalódást okozni, nem akarom, hogy keressen helyettem mást.

2021. okt. 29. 16:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
60 mesélj, mik a tapasztalatok?
2021. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak tőletek függ.

Hasonló szituban nekem volt olyan nő akinek megvolt, és mondta hogy semmi nem lehet.

Volt akinek nem okozott problémát, bár neki nem sok vérzés volt, és engem sem zavart.

Na most ez így két különböző szitu volt.

Ha a "párod" helyében lennék, én megérteném ha nem akarod, ilyen esetben én például nem várnék el semmilyen "kárpótlást". De ez én vagyok...a legtöbb férfit meg csak az orgazmus érdekli...az hogy mi van a nővel az nem.


Szerintem úgy kell cselekedj ahogy neked kényelmes.

2021. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy jót akarsz, de visszafelé fog elsülni...

Más a munka és más a magánélet. A többiek kommentje sajnos igaz, kívülről látjuk, és a szexpartnered is ezt fogja látni, hogy Te mindent megteszel, ergó vagy szerelmes vagy belé (ezt nem akarja) vagy megalázkodsz...egyetlen férfi sem ilyen nőt akar...

N

2021. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

ha nem reg ert veget egy 5 eves kapcsolatot hogy tudsz massal dugni?

nem szeretted mar?

2021. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
77%

#64

Hát szerintem meg pont hogy az a normalis, ha nem hónapokig az exeden gondolkozol, hanem túl tudsz lépni rajta

2021. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!