Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mensikor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mensikor mit csináltok?

Figyelt kérdés
A legerősebb napomon nagyon erős görcseim szoktak lenni, akkor nem akarom, hogy a puncimhoz érjen, betegye. Elég, ha orálisan kényeztetem és megmasszírozom ilyenkor? Nem akarok neki csalódást okozni, nem akarom, hogy keressen helyettem mást.

2021. okt. 29. 16:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban az egyesületemnél belém nevelték, hogy nincs kifogás, akkor is maximális erőbedobással kell edzeni, ha épp extrán görcsölök. Ez mai napig így van, futottam már első-második mensis napomon pl. félmaratont, kondiztam. Utálok kifogásokat keresni, szexeltem már úgy, hogy épp nagyon erősen megvolt, nem esett jól, így nem szeretném mással megpróbálni, de attól még más formában a kedvére szeretnék tenni. Nem mondta egy szóval sem, hogy elvárja, nem beszéltünk még konkrétan erről, ismétlem, 3 hete ismerjük egymást. Remélem így már világos, ennél érthetőbben már nem tudom megfogalmazni, hogy értsétek.
2021. okt. 29. 18:15
 52/65 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ne aggódj, mi mindent értünk. :D
2021. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Világos. Pusztító megfeleléskényszered van, holott a szexkapcsolat ÉPPEN NEM erről kellene szóljon.
2021. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

... na meg görcsölsz azon, mi van, ha "elhagy", amíg "mensizel"


És akkor mi van, ha addig éppen mással van? Nem jártok!

#53 voltam.

2021. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdezö! Kaptál hideget-meleget, ocsárást, megszolást, kiröhögést. Engedd el ezt a kérdést. Normális tanácsot ugy sem kapsz a kérdésedre itt. Én mélységesen tisztellek a hozzáállásodért, kitartásodért. Szerintem minden normális férfi ilyen társrol álmodik, akár házastársrol akár szextársrol van szo. Ne foglalkozz az irigyekkel, ne magyarázd nekik amit ugysem értenek.
2021. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
39%

Engem is leszopott a szexpartnerem mikor legutóbb megvolt neki. Nincs ebben semmi extra

21F

2021. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
31%
Na akkor így már látszik, hogy tényleg egy nyomorék idióta vagy. :"D Akkor szenvedj, te balfasz.
2021. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
31%
Idióta picsa. 😂😂😂😂 Szánalmas vagy.😂
2021. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
39%
Masztizok
2021. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
31%
Rohadjanak meg az ilyen nők, ezek miatt hiszik azt a férfiak, hogy minden nő ilyen szánalom.
2021. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!