Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mensikor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mensikor mit csináltok?

Figyelt kérdés
A legerősebb napomon nagyon erős görcseim szoktak lenni, akkor nem akarom, hogy a puncimhoz érjen, betegye. Elég, ha orálisan kényeztetem és megmasszírozom ilyenkor? Nem akarok neki csalódást okozni, nem akarom, hogy keressen helyettem mást.

2021. okt. 29. 16:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
88%
Ezek is csak kefélni tudnak, de normális gondolkodásra egyik se képes...
2021. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi életvitelébe nem fér bele a párkapcsolat, de a napi ürítést azért nem akarja kihagyni...
2021. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
70%

És ami a legviccesebb, hogy az ilyenek akadnak ki, amikor lek*rvázzák őket, itt is egy példa, hogy van igazság alapja az ilyen sztereotípiáknak.


Manapság már mindkét nem teljesen elhülyült, elég csak az ehhez hasonló kérdéseket olvasni.

2021. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
87%
Drágám, neki úgyis csak egy lyuk vagy, feleslegesen erőlteted magad.
2021. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok a pontos hátteret, de ítélkeztek, gyönyörű mentalitás. Minden helyzetben a maximumot akarom nyújtani, legyen szó a munkámról, a szexkapcsolatomról, egy versenyről.
2021. okt. 29. 17:06
 16/65 anonim ***** válasza:
88%

Mert ennek mégis milyen háttere lenne? Lelki háttere? :D :D


Ne röhögtess már, hiszen azt írtad, hogy ez mindkettőtöknek jó...


Amúgy is, te írtad ki a kérdést, lehet, hogy néhány válasz nem való ide, de szerintem a többségnek itt igaza van, ha nem tetszik, akkor próbáld ezt elfogadni. :D

2021. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
És még valami, ha ilyen gyakran találkoztok, és ennyire frusztrál ez a dolog, akkor nem lehet, hogy többet érzel iránta, mint szexkapcsolat? :D
2021. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

"Minden helyzetben a maximumot akarom nyújtani," Nő vagyok, én is maximalista, és nekem is van egy ilyen "kapcsolatom".

Azt tanácsolom, EBBEN engedd el a megfelelési kényszert! Szóljon ez rólad, ne róla!

Ne foglalkozz azzal sokat, mi jó neki, NEKED mi jó, az a lényeg, ha neki ez úgy ok, jó, ha nem, keres/keress mást!


Ne már ebben is görcsöljünk, görcsöl az ember lánya eleget igazi kapcsolatokban, ez csakis az élvezet miatt legyen! És ÉN elvezzem :)))

2021. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Annak a hátterét, hogy miért nem fér bele egy kapcsolat az életébe. Persze, hogy mindkettőnknek jó, különben nem tartanánk fenn. A kérdésemre az lenne a normális válasz, hogy ők nem csinálnak olyankor semmit, nem engem minősíteni csak azért, mert meg szeretném neki adni, ami tőlem telik.
2021. okt. 29. 17:10
 20/65 anonim ***** válasza:
88%

"Nem akarok neki csalódást okozni, nem akarom, hogy keressen helyettem mást."


18-as vagyok...

miért, ha mással is van szexkapcsolata, és védekezik(!), vigyáz, nem fertőz, mit zavar az téged? A szexkapcsolatnak nem eleme a hűség.

Nem vagy te szerelmes?

2021. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!