Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha súlyos depressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha súlyos depresszió alakult ki nálam a péniszméretem miatt és az öngyilkosság szélén állok?

Figyelt kérdés

A napokban megalázott egy olyan csaj a wc-guriga teszttel, akivel már régóta ismerkedtem, nagyon kedves is volt hozzám, gyönyörű szép és már csók is volt ill. nagyon komoly kapcsolat lett volna. Aranyos lánynak tűnt, nem néztem ki belőle semmi ocsmány dolgot.


Hogy mi is ez a wc-guriga teszt? Amikor első szexre került sor, akkor rendesen felizgatott és közölte, hogy sajnálja, de olyan a szexuális igénye, hogy ő csak olyan pasit hajlandó magába fogadni, aki átmegy a wc-guriga teszten.

Megkért, hogy hagyományos wc-papír gurigába nyomjam bele a farkam, hogy lássa vajon elég vastag-e, de simán átment rajta. Szerinte csak annak van ideális vastagsága, aki nem tudja keresztüldugni rajta a farkát.


Ez 3 napja történt azóta totális depresszióba estem, nem tudok házból kimozdulni, közben munkahelyről emiatt kirúgtak és öngyilkos gondolataim vannak, mert egy csodásnak tűnő kapcsolatból hatalmas lelki sokk lett. Segítséget nem kapok, nincs senkim a közelemben és nem tudom ezután mi lesz, mihez kezdek magammal. Néha napközben kocsiba ülök és csak az országúton bolyongok, néha az agyamon is átfut, hogy nekimenjek egy kamionnak, de szerencsére odáig még nem fajult az állapotom, hogy megmerjem tenni.


De totálisan ki vagyok készülve. :(



2021. okt. 17. 17:16
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#27: Látom nem erősséged a logika. Sormunkán dolgoztam, a cégnél amúgy is mostanában célzott leépítés zajlik. Mivel pénteken annyira megtörtem lelkileg, hogy be se mentem dolgozni, így nem meglepő, hogy azonnal el is bocsátottak aznap. Jövő héten kellene rendezni a papírokat, nyilván nem fogok tudni emberek közé menni. Ma is egész nap szívtam a cigit, folyamatosan iszom a töményt és céltalanul netezek meg olykor spontán rámjön a sírógörcs. Szüleim még nem tudják milyen állapotban vagyok (albérletben vagyok, még). Nem is tudtam velük beszélni, csak pár mondat messengeren, hpgy minden oké, de nagyon nem az.
2021. okt. 17. 20:21
 32/36 anonim ***** válasza:
90%

31-es vagyok. Én ugyanezt csináltam. Több mint két doboz cigi ég elment egy nap, és egy-egy üveg tatratea vagy whiskey. Aztán rájöttem, hogy ez nem segít elérni a célomat. De még csak a depiből sem hoz ki.

Azóta nem iszom és nem cigizek. A cigi amúgy is rontott a hangulatomon...

Nem mondom, hogy ne igyál és ne dohányozz, csak ez nem fog segíteni rajtad. :)

2021. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen miatt nem kell depizni mert átment a gurigán a farkad. Nekem is átment, aztán? Ez egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni. Nem is ezen múlik a jó szex. Holnap pont megyek a szexpartneremhez, fel is hozom neki a guriga témát, bele is dugom, aztán röhögünk egyet, majd szexelünk. És a gurigába beférő farkamat is élvezi, eddig is élvezte. :)

Úgy hogy ne depizz, hanem dugj. :D

2021. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
91%
Először is, az a nő egy idióta vagy csak meg akart szivatni. NINCS OLYAN, HOGY VÉKONY, VAGY VASTAG, HOSSZÚ VAGY RÖVID. Ez egyszerűen arról szól, hogy találd meg a nőt akivel tökéletesen összeilletek, mert hidd el neki pont az lesz a jó a kukid olyan vastag, mint az ő hüvelye és ez a hosszra is vonatkozik. Ha hosszú a frakad és a nőnek rövid a hüvelye, akkor borzasztóan fájdalmas lesz a szeretkezés. Szóval csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel mert a tied valakinek pont a TÖKÉLETES!
2021. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A kotongyaban melyik részlegen voltál?
2021. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
szia! Sajnálom hogy ezt tette veled az a lány, én a helyedben ott helyben kirohogtem volna.
2021. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!