Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha súlyos depressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha súlyos depresszió alakult ki nálam a péniszméretem miatt és az öngyilkosság szélén állok?

Figyelt kérdés

A napokban megalázott egy olyan csaj a wc-guriga teszttel, akivel már régóta ismerkedtem, nagyon kedves is volt hozzám, gyönyörű szép és már csók is volt ill. nagyon komoly kapcsolat lett volna. Aranyos lánynak tűnt, nem néztem ki belőle semmi ocsmány dolgot.


Hogy mi is ez a wc-guriga teszt? Amikor első szexre került sor, akkor rendesen felizgatott és közölte, hogy sajnálja, de olyan a szexuális igénye, hogy ő csak olyan pasit hajlandó magába fogadni, aki átmegy a wc-guriga teszten.

Megkért, hogy hagyományos wc-papír gurigába nyomjam bele a farkam, hogy lássa vajon elég vastag-e, de simán átment rajta. Szerinte csak annak van ideális vastagsága, aki nem tudja keresztüldugni rajta a farkát.


Ez 3 napja történt azóta totális depresszióba estem, nem tudok házból kimozdulni, közben munkahelyről emiatt kirúgtak és öngyilkos gondolataim vannak, mert egy csodásnak tűnő kapcsolatból hatalmas lelki sokk lett. Segítséget nem kapok, nincs senkim a közelemben és nem tudom ezután mi lesz, mihez kezdek magammal. Néha napközben kocsiba ülök és csak az országúton bolyongok, néha az agyamon is átfut, hogy nekimenjek egy kamionnak, de szerencsére odáig még nem fajult az állapotom, hogy megmerjem tenni.


De totálisan ki vagyok készülve. :(



2021. okt. 17. 17:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%

Erről a tesztről még soha nem hallottam, a csaj valami kattant lehetett.


Tudom hogy megalázó, de azért ezért nem érdemes meghalni miatta.

2021. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
23. Pont ez.. nem kifejezés, hogy mennyire kattant..
2021. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem annyira megalázó ez, én ha kell önszántamból beledugom a szexpartnerem szeme láttára a wc papir gurigaba, aztán röhögünk egyet és dugunk 😂

Nem érdekelné

2021. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem kamu. Ilyen nincs bmeg.
2021. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
96%

"közben munkahelyről emiatt kirúgtak"

Kirúgtak a munkahelyedről, mert bedepresszáltál azon, hogy kicsi a farkad? :))))


Trollszagot érzek :)

2021. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Ha depis és nem megy be, kibaxhatják. 🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
78%

Biztos azért rúgták ki mert mecsináltatták vele a wc guriga tesztet és megbukott rajta. 😂

A főnökének meg nem ment bele.

2021. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%
Ez kamu kérdés, és nekünk nem fogsz hiányozni. Máshová menj picsigni!
2021. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
43%

Hogy ne egyedül legyetek hülyék akik kipróbáltátok, így akkor már én. 🤣🤣😅 A makkom még belefér, de aztán nem megy tovább. Inkább maradok a puncinál.


Komolyra fordítva a szót, ilyenkor ne befelé fordulj, attól csak rosszabb lesz. Ha a közeledben nincs senki akivel beszélhetsz, akkor van telefon, vagy erre a célra létrehozott app.

Továbbá ha keresel valami elfoglaltságot, az szintén segít elterelni a figyelmedet ezekről a gondolatokról. Sportolhatsz is, az is segít.


Nekem az segített, hogy meghatároztam a célomat, és mindent annak érdekében teszek, hogy elérjem azt. Mondjuk nekem ehhez arra volt szükségem, hogy ne legyek depis, szóval muszáj volt kijönnöm belőle.


Ha nincs senki akivel beszélhetsz, vagy ha van is, de úgy érzed, akkor nekem is írhatsz nyugodtan, és ha tudok segítek. De legalábbis meghallgatlak. 🤗


29/F

2021. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen gurigát használtok? Nekem sincs vastag farkam, de nem férne bele.
2021. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!