Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha súlyos depressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha súlyos depresszió alakult ki nálam a péniszméretem miatt és az öngyilkosság szélén állok?

Figyelt kérdés

A napokban megalázott egy olyan csaj a wc-guriga teszttel, akivel már régóta ismerkedtem, nagyon kedves is volt hozzám, gyönyörű szép és már csók is volt ill. nagyon komoly kapcsolat lett volna. Aranyos lánynak tűnt, nem néztem ki belőle semmi ocsmány dolgot.


Hogy mi is ez a wc-guriga teszt? Amikor első szexre került sor, akkor rendesen felizgatott és közölte, hogy sajnálja, de olyan a szexuális igénye, hogy ő csak olyan pasit hajlandó magába fogadni, aki átmegy a wc-guriga teszten.

Megkért, hogy hagyományos wc-papír gurigába nyomjam bele a farkam, hogy lássa vajon elég vastag-e, de simán átment rajta. Szerinte csak annak van ideális vastagsága, aki nem tudja keresztüldugni rajta a farkát.


Ez 3 napja történt azóta totális depresszióba estem, nem tudok házból kimozdulni, közben munkahelyről emiatt kirúgtak és öngyilkos gondolataim vannak, mert egy csodásnak tűnő kapcsolatból hatalmas lelki sokk lett. Segítséget nem kapok, nincs senkim a közelemben és nem tudom ezután mi lesz, mihez kezdek magammal. Néha napközben kocsiba ülök és csak az országúton bolyongok, néha az agyamon is átfut, hogy nekimenjek egy kamionnak, de szerencsére odáig még nem fajult az állapotom, hogy megmerjem tenni.


De totálisan ki vagyok készülve. :(



2021. okt. 17. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Először is, ha kamionnak mész akkor a kamionosnak is egy életre szóló sokkot okozol, azt nem ajánlom.


Másrészt wc guriga? Azok tök vastagok. Kikellett volna röhögnöd a lányt, hogy akkor kezdjen egy lóval. Más tapasztalataid nincsenek?

2021. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Figyi ezt nagyon sajnálom, de nőként mondom, h egy nő miatt ne gondolj ilyenekre. Szerintem az a kapcsolat alapból egy semmi volt csak te akartál többet. A csaj meg egy idióta. Viszont ez nem indok erre.


Nekem 2 éve nincs munkám a kovid miatt, mindenféle betegségem lett és 4 éve nincs pasim, se szex az életembe mégse agyalok ilyenen. Ha nagyon nem bírod menj el pszichológushoz vagy a lelki segély vonalat hívd fel

2021. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Na kösz haver.Asszony olvasta a kérdésedet és megcsináltatta velem a tesztet.Most meg szedhetem a sátorfámat.
2021. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Egy normál gurigának kb 4-4,5cm az átmérője.
2021. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egy olyan kéne akinek közepes van, mert a páromé vastag és kirepedek tőle... Menekülök a szex elől.. inkább szopok..

Olyan jó lenne egy jó formás fasz ami beleillik a puncimba...

2021. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
Hallod 1000+1 nő van még a világon, és te azért akarod magad megölni, mert egy szerint vékony a farkad?
2021. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#5: De mégis vele élsz még mindig miiilyen furcsa...


#6: 3,7 cm vastag. Konkrétan itt a gyk-n is írták már, hogy ez vékony egy nemszűk nőnek.


A lelki egészségemet meg nem tehetem mégjobban tönkre, hogy folyamatosan éljek át megaláztatásokat, amíg nem találok egy extra szűk csajt.

2021. okt. 17. 17:32
 8/36 anonim ***** válasza:
63%

Tojd le azt a pic..át.

A nők belül ugyanolyan változatos méretűek mint a pasik kívül. Ennyi erővel te is alázhattad volna hogy valószínű már a fél város átment rajt azért olyan tág -de te ennél sokkal intelligensebb vagy és hamarosan találsz magadnak egy megfelelő méretű lányt :)

2021. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem el, hogy ebbe te belementél.

Ha az ágyig eljutott veled, akkor nem wc papír gurigába kellett volna nyomkodni a farkad, hanem lefogni a kezeit és megdugni.

Nem kamu ez véletlenül?

2021. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Másoknak jó volt?
2021. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!