Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha súlyos depressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha súlyos depresszió alakult ki nálam a péniszméretem miatt és az öngyilkosság szélén állok?

Figyelt kérdés

A napokban megalázott egy olyan csaj a wc-guriga teszttel, akivel már régóta ismerkedtem, nagyon kedves is volt hozzám, gyönyörű szép és már csók is volt ill. nagyon komoly kapcsolat lett volna. Aranyos lánynak tűnt, nem néztem ki belőle semmi ocsmány dolgot.


Hogy mi is ez a wc-guriga teszt? Amikor első szexre került sor, akkor rendesen felizgatott és közölte, hogy sajnálja, de olyan a szexuális igénye, hogy ő csak olyan pasit hajlandó magába fogadni, aki átmegy a wc-guriga teszten.

Megkért, hogy hagyományos wc-papír gurigába nyomjam bele a farkam, hogy lássa vajon elég vastag-e, de simán átment rajta. Szerinte csak annak van ideális vastagsága, aki nem tudja keresztüldugni rajta a farkát.


Ez 3 napja történt azóta totális depresszióba estem, nem tudok házból kimozdulni, közben munkahelyről emiatt kirúgtak és öngyilkos gondolataim vannak, mert egy csodásnak tűnő kapcsolatból hatalmas lelki sokk lett. Segítséget nem kapok, nincs senkim a közelemben és nem tudom ezután mi lesz, mihez kezdek magammal. Néha napközben kocsiba ülök és csak az országúton bolyongok, néha az agyamon is átfut, hogy nekimenjek egy kamionnak, de szerencsére odáig még nem fajult az állapotom, hogy megmerjem tenni.


De totálisan ki vagyok készülve. :(



2021. okt. 17. 17:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%
Lödd pecsen magad.
2021. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

Hát már ne is haragudj, de jó bolond vagy .... Szerinted minden nő egyforma?

Világ életemben úgy voltam, hogy nekem olyan pasi kell, akinek hosszú, és viszonylag vastag farka van, mert nekem csak azzal jó. Nos, úgy alakult, hogy találkoztam valakivel, akinek nem volt se hosszú, se vastag - mégis életem legjobb D*gásait vele éltem meg .

2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nem világos, hogy egyáltalán miért mentél bele egy ilyen megalázó tesztbe. Egyébként sose hallottam még olyanról, hogy egy nő a férfi partner intim méretét a saját hüvelye helyett egy (finoman szólva szerencsétlenül megválasztott) segédeszközzel mérje meg. Másrészt ha 3 napja, azaz csütörtökön történt a dolog, akkor hogy lehet, hogy emiatt azóta kirúgtak a munkahelyedről? Ne haragudj, ezt nehéz elhinni, hiszen pszichés alapon is simán kiírna az orvos.
2021. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem mi a f@szt problémázol de komolyan... Hú nem jött össze ezzel a gyökér csajjal szerintem inkább örülj neki az életben elég sokszor meg fognak alázni (nem a péniszméreted miatt) irigység miatt hogy elvegyék az önbizalmad hogy ők többnek tűnjenek és egyebek kapd össze magad vegyél egy nagy levegőt és ülj le magaddal beszélni és rakd rendbe magad ne pedig itt sajnáltatsd magad mert ezzel nem mész semmire megvan mindened hogy egy sikeres életet élj ilyen f@szság miatt meg ne gondolkodj öngyilkosságon voltam depressziós és pánikbeteg én is tudom milyen de meg se fordult a fejemben az öngyilkosság szar időszakod van ennyi inkább arra használd az energiád hogy építed magad ne arra hogy rombold és ha eljutsz egy szintre ahol már csak röhögni fogsz az egészen
2021. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
68%
#16 Ez egy nagyon jó komment volt.
2021. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Most megnéztem, nekem is simán átment rajta. 😀
2021. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%

Irtam privátot.

Józsibácsi64

2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Pénteken már be sem mentem dolgozni. Könnyen fognak pótolni. Se barátnő, se normális szexuális élet. Csak depresszió és nehézségek tömkelege. Fogalmam sincs mi lesz ezután az életemmel. :(
2021. okt. 17. 18:37
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Amit alakítasz rajta. Mindig az van.
2021. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is belemegy, le is fotóztam
2021. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!