Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg hazudnom kéne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kéne a férfiaknak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy nő megmondja őszintén, hogy benne lenne szexkapcsolatban és csak szexre vágyik, nem párkapcsolat a cél, akkor az ilyen nőket a férfiak lenézik, értéktelennek tartják, de persze belemennek a dugásba, csak a nő megszűnik a szemükben nőnek/embernek lenni. Ez persze a viselkedésükön is meglátszik, nem tisztelettudóak, nem viselkednek normálisan, nem figyelmesek, az ágyban is önzőek stb

Szóval ezek alapján arra jutottam, hogy talán azt kéne hazudnom, hogy komolyat akarok, aztán váratni a pasit mondjuk legalább 5-6 randiig és utána szexelni. És akkor ilyenkor ugye megbecsülnek, nem néznek ringyónak és figyelmesebbek az ágyban is, igyekeznek.

Na de komolyan erre van szükség? Ettől leszek értékesebb? Utálok hazudni meg manipulálni embereket, nem vagyok ilyen. Viszont az jobban fáj, ha egy értéktelen ribizlinek tartanak, akivel nem kell rendesnek lenni se, mert hát csak szexre van..

Úgy érzem nincs más választásom, meg kell játszam magam, de nem bírom rávenni magamat, annyira nehéz. Tudok türelmes lenni, kivárni a több randit a szexig, azzal nem lenne baj hogy nem azonnal csapunk bele. Inkább lelkileg rossz érzés hazudni, meg megterhel a színészkedés. Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt, de nekem valahogy annyira rossz érzés megvezetni valakit.

Nők tudnának tanácsot adni ebben, hogy hogyan tudnám kezelni ezt?

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?


2021. okt. 17. 16:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
93%
Már eleve lenézéssel indult a kérdésed. A kommentekben meg csak tovább mutattad a csodás személyiségedet.
2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
88%

Ha te így vélekedsz a másik nemről akkor hogy várod el tőlük h tiszteljenek téged?

Itt is mindenkibe beleálltál aki nem veled volt egy véleményen. Eltudom képzelni h h viselkedhetsz egy férfival h ha egy kicsit is azt érezteti veled h nem tisztel🤦‍♀️

L

2021. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
83%
Neked kellene terápiára menned.
2021. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

#52: Drágaság, elárulnád hogy vélekedem a férfiakról? Csak mert már előtted is sok olyan válaszoló volt, aki csak beleképzelt valami hülyeséget abba, amit írtam. Elárulnád, hogy szerinted én hogy vélekedem a férfiakról? Nagyon érdekelne a fantáziád.

Mellesleg itt a pont: ha kicsit is azt érezteti velem, hogy nem tisztel. Bocsi de miért is kéne kedves aranyos elnéző cukibogyónak lennem, ha valaki ilyet éreztet velem?:) csak mert aki engem nem tisztel, azt én se tisztelem. Pont. Szóval mi a szarról is beszélsz? Az hogy te hagyod megalázni magad, nemjelenti azt, hogy más nőknek is el kéne tűrni hasonlót. Ne magadból indulj ki.

És nem az ellenkező véleménybe álltam bele, hanem azokba, akik fszságokat találni ki, amiket én egy szóval se mondtam. Sajnálom, hogy nem vagyok toleránsabb a buta emberekkel, ez valóban tudom, hogy egy gyenge pontom, van mit fejlődnöm ilyen téren. De egyelőre képtelen vagyok kedves lenni azokkal, akik buták és gyűlölködnek. Csak azt kapják vissza, amilyen energiákat adnak. Megintcsak azt tudom mondani, hogy lehet te eltűröd, ha hazugságok mentén negatív jelzőkkel illetnek, de attól hogy neked nincs önbecsülésed, nem jelenti azt, hogy más nőknek se kell legyen.

2021. okt. 17. 23:35
 55/58 anonim ***** válasza:
84%

Uraim es holgyeim!

Misis szerénységet hallottuk.

Egyetlen jellemhibája,hogy a butákkal nem elég toleráns!

Nagy tapsot neki!

2021. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:

#55: Megint egy költészet fan. Nem azt mondtam hogy egyetlen:)

Nem értem az ilyenek miért csodálkoznak, ha beléjük állnak:D ha nem írnál kitalált fszságokat, nem lenne semmi probléma. Komolyan nem tudom ez poén vagy tényleg ekkora a sötétség odaát

2021. okt. 18. 00:13
 57/58 anonim ***** válasza:
Legalább a kérdésedre megadtad a választ.
2021. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Ugyan, hagyjátok már a sárdobálást ! Lehet, hogy itt senki nem egy matyóhímzés, én se, ti se, a kérdező se, de ettől még nem kell durvákat beírni !
2021. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!