Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az 50 körüli férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 50 körüli férfiaknak tetszik a hosszú haj egy fiatalabb (25-30)nőn?

Figyelt kérdés
Az ő korosztalyuk nőinek ugyebár inkább rövid haja van. Ez azért lehet mert az idősebb férfiaknak inkább a rövid haj jön be egy nőn?
2021. okt. 10. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Tetszik, mert nőies.

Az ötvenes nők meg már elengedték ezt.

2021. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
50 éves férfinak egy kopasz 25 éves nő is bejön :D
2021. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, tetszik.

A rövid haj nagyon kevés nőnek áll jól.

A párom 48 és vállig érő dús, hullámos haja van.

Azok a 40 es 50 es nők vágatják rövidre akik lusták törődni vele.

Azonnal 10 évet öregednek ha nagyis lesz a hajuk.

2021. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy tetszik. 32 leszek csak, de baromi visszataszító számomra ez a tarkóig nyírt asszonyhaj. 😕 50 évesen sem hiszem, hogy tetszeni fog.
2021. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én a 25-30éves nőkön nem a hajat nézem meg először. Ott még bőven van mit nézni egyéb helyeken is. Fenék, mell, láb, ezek mind elrébb vannak nálam a rangsorban. Még nem vagyok 50, de pár év és ennyi leszek. Egy 50éves nőn álalában már nem a test az, ami a legvonzóbb. Ott engem inkább a személyiség tud megfogni. Egy fiatal nőnél sokkal kevésbé válogat az ember, mert ott még elég sok előnyös dolog van a személyiségen kívül is.
2021. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszene, ha egy 25 körüli lány hosszú haja az arcomba omlana, miközben fölém hajol szex közben vagy orgazmus után :)

50Ffi

2021. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól hogy nem mindenkinek áll jól ugyanaz a frizura (az arcformához, testalkathoz, személyiség "stílushoz" választunk ugyebár frizurát és nem önmagában) a #3-as nagyon jól írja. Egy 50-es pasinak egy 25-30-as nő még akkor is tetszene ha tarkopasz lenne és a fejére lila spirálkígyó lenne festve 😂
2021. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Imádom. Gyengém a hosszú, dús haj. Nagyon nőies és szép.

Ha mellé még kék vagy zöld szeme is van, akkor már nyert ügye lenne nálam...

2021. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk 42 vagyok de tetszik a hosszú haj, és azért van a mi korosztályunk béli nőknek rövid hajuk mert idővel a haj is előregszik és a a hosszú haj töredezetté válik és nem szép ha megnövesztik.
2021. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gyurlaci ***** válasza:

Cáfolom. A drágámnak aki egy tízessel idősebb gyönyörű derékig érő haja van.

Megfelelő (igaz nem olcsó) hajápolási cuccok kellenek hozzá. Meg talán megfelelő genetika.

2021. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!