Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a férfiakná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiaknál a hosszú haj hátrányt jelent ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

#szex #ismerkedés #szexualitás #akkorseteszedát
2017. máj. 19. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem jelent. (Szubjektív vélemény.)
2017. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Mert a nők viselnek hosszú hajat. Ha férfi hosszú hajat visel, az olyan, mintha gond lenne a nemi identitásával. Valahol nem ez a szokás. Skóciában pl. a szoknya is tök normális férfiakon, itt nem.

Rövid hajjal is lehetne rock zenét hallgatni.

2017. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es: te teljesen emgvagy huzatvan ?

Látom aljanép válaszolt a személyedben, nulla tudással.


Hosszú haj nem nemi identitást jelöl, hanem egyéb, ma már szinte kihalt értékeket képvisel. Mondjuk mentálisan erősebb (de elvileg fizikai erőt is ad - azonban ezt mintha nem vettem volna észre)


Amúgy meg, mesélj már,hogy 1000 éve azok a hosszú hajú férfiak mennyire nőiesek voltak, akik puszta kézzel törtek nyakat és koponyából ittak alkoholt... :)


És hogy fokozzam a tudatlanságodat nyilvánosan:

Skóciában a kilt nem szoknya, és semmi köze a női ruhához. Ha jól megnézed, akik kiltben vannak nem igazán nőies típusok (harcos népviselet).


Mintha azt mondanád, hogy a mi lovasíjászainkon mert kaftán volt, és a nők is hordtak kaftánt - ezért az eleink mind identitászavaros buz ik voltak, ugye ?

Atya világ.

2017. máj. 19. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Ilyen, egy szűk látókörű embert, mint te... hihetetlen. Ennyi idiótát ezen az oldalon...


Kérdező!


Attól függ, hogy kivel ismerkedsz!


Van, akinek nagyon tetszik egy férfin a hosszú haj. A férjemnek is hosszú haja van és imádom és nagyon is jól áll neki.


Sok lánynak/nőnek tetszik egy férfin a hosszú haj és soknak nem....


Ha valakinek nem tetszik... van még 100 másik lány, akinek meg igen ;).


Csak meg kell találni!


A lényeg, hogy az ember jól érezze magát a bőrében... hagyjuk már ezt, hogy tök idegeneknek akarjunk állandóan megfelelni.

2017. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es: köszönöm.

Látom nem csak én vettem észre, hogy kettes egy alsóbb gondolkodáskörhöz tartozó egyed

2017. máj. 19. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fizetnék, ha a páromnak ismét derékig érő haja lenne mint 19 évesen... sajnos kopaszodik... és nem lehet
2017. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, mindent lehet.
2017. máj. 19. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a hosszú hajat, főleg ha borosta is van mellé :) Szerintem pár lány biztos van a környezetedben, akinek ez jön be. 20/L
2017. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kis hazánkban 45 éve kezdődött a hosszú haj divat a fiúk körében. És semmiféle hátrányt nem jelentett ismerkedéskor.
2017. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én barátomnak már 14 éves kora óta hosszú haja van és szerintem nagyon jól áll neki. Már rég kinőtte a rocker időszakát, de annyira pufi feje van, mert kövér, hogy neki a rövid haj vagy a kopasz fej ezerszer rosszabbul állna. Így hosszú hajjal feldobja az arcát a dolog, és azért tekintélye is van amitől én sokkal biztonságosabban érzem magam mellette. Sokan mondták már neki hogy férfiaknak nem áll jól a hosszú haj, de a barátom mégis kivétel mert neki tényleg jól áll. Persze én is azt mondom hogy a férfiaknak inkább rövid hajuk legyen mert nagyon kevésnek áll jól a hosszú haj.
2017. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!