Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg hazudnom kéne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kéne a férfiaknak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy nő megmondja őszintén, hogy benne lenne szexkapcsolatban és csak szexre vágyik, nem párkapcsolat a cél, akkor az ilyen nőket a férfiak lenézik, értéktelennek tartják, de persze belemennek a dugásba, csak a nő megszűnik a szemükben nőnek/embernek lenni. Ez persze a viselkedésükön is meglátszik, nem tisztelettudóak, nem viselkednek normálisan, nem figyelmesek, az ágyban is önzőek stb

Szóval ezek alapján arra jutottam, hogy talán azt kéne hazudnom, hogy komolyat akarok, aztán váratni a pasit mondjuk legalább 5-6 randiig és utána szexelni. És akkor ilyenkor ugye megbecsülnek, nem néznek ringyónak és figyelmesebbek az ágyban is, igyekeznek.

Na de komolyan erre van szükség? Ettől leszek értékesebb? Utálok hazudni meg manipulálni embereket, nem vagyok ilyen. Viszont az jobban fáj, ha egy értéktelen ribizlinek tartanak, akivel nem kell rendesnek lenni se, mert hát csak szexre van..

Úgy érzem nincs más választásom, meg kell játszam magam, de nem bírom rávenni magamat, annyira nehéz. Tudok türelmes lenni, kivárni a több randit a szexig, azzal nem lenne baj hogy nem azonnal csapunk bele. Inkább lelkileg rossz érzés hazudni, meg megterhel a színészkedés. Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt, de nekem valahogy annyira rossz érzés megvezetni valakit.

Nők tudnának tanácsot adni ebben, hogy hogyan tudnám kezelni ezt?

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?


2021. okt. 17. 16:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
#9: az a baj, hogy nem 1-2 ilyenbe futottam bele. Szinte kivétel nélkül mind ilyen volt. Ez már nem lehet véletlen meg rossz választás. Sőt még kapcsolatban is csak az első udvarlós időszakban erőltetik meg magukat egy kicsit az emberek, ami talán kitart 2-3-4 hónapig. Utána elfelejtheted azt, amit az elején kaptál. Ki vagy használva, ha már egyszer megszereztek. De ez most más téma, nem akarom ezt is idekavarni. A szexkapcsolatok most a lényeg.
2021. okt. 17. 17:29
 12/58 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem írtad le konkrétabban. Hog ymiben nyilvánul meg, hogy lenéznek és értéktelennek tartanak. Úgy beszélnek veled, hgy na mi van te ribi, dugunk, vagy mi?
2021. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:

"Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt"

Ha valakinek ilyen hozzáállása és gondolatai vannak a másik nemről, akkor a te véleményed szerint az a személy mennyi tiszteletet érdemel?

2021. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Hmm ez egy érdekes kérdés. Nem attól fogsz többet érni hogy hazudsz vagy manipulálsz pont attól fogsz kevesebbet érni, az meg ha csak szexkapcsolatot akarsz akkor ne várj el semmit a másiktól szexen kívül, de ahogy én értelmezem a dolgot te azt akarod hogy körülrajongjanak a férfiak és harcoljanak hogy meg tudjanak tartani, de te nem akarod őket megtartani hanem inkább váltogatni. Ez a viselkedés egy szeretethiányos érzelmileg éretlen és labilis emberre utal aki még önbizalom hiánnyal is küzd. Viszont azon nem kell izgulnod hogy erre nem jönnek rá mert aki törődik a másikkal és figyel rá ezt nem tudod előle elrejteni akárhogy is próbálod mert át fog látni rajtad és érdektelenné válsz a számára és nem akar veled komolyabbat mert csak tönkre tennéd
2021. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
14 vagyok azt elfelejtettem hozzáírni hogy szerintem te nézed le a férfiakat, nehogy azt hidd hogy nekik nincsenek érzéseik és nem látják mi van benned. Pont ugyan olyan emberek mit te és (az értelmesebbje) nem megy bele olyan dologba ami neki rossz lenne max érzelem nélküli szex (F)
2021. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
50%
Nem veled van a baj???
2021. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
50%
Csak szexre kellesz = Csak a P*ncit látják, nem a nőt. Nem értem, te miért nem érted ezt?
2021. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
Basszus! Hogy én miért nem tudtam/tudok találkozni ilyen nővel? F.
2021. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

#13: ez tény. Sajnos. Felhívom rá a figyelmedet, hogy nem azt mondtam, hogy 'a férfiaknak..', hanem hogy 'a férfiak többségének..'. Nagy különbség. Tanulj meg értően olvasni.

#14: nagyon rosszul értelmezed, fogalmad nincsen miről beszéltem. Nem tudom ez a szellemi képességeid alacsony szintje miatt van vagy csak a szövegértési nehézségeid miatt, de nem válaszolnék minden egyes téves gondolatodra, mert láthatóan úgysem értenénk meg egymást.

#16: tipikus gyk-s frusztrált, hibáztató, hárító komment. Nem is reagálnék.

#17: értem és pont ez a primitív hozzáállás a problémám. Úgy látszik te nem értetted meg a kérdésem lényegét.

2021. okt. 17. 18:26
 20/58 anonim ***** válasza:
62%
Latom tenyleg veled van a baj 🙃
2021. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!