Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg hazudnom kéne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kéne a férfiaknak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy nő megmondja őszintén, hogy benne lenne szexkapcsolatban és csak szexre vágyik, nem párkapcsolat a cél, akkor az ilyen nőket a férfiak lenézik, értéktelennek tartják, de persze belemennek a dugásba, csak a nő megszűnik a szemükben nőnek/embernek lenni. Ez persze a viselkedésükön is meglátszik, nem tisztelettudóak, nem viselkednek normálisan, nem figyelmesek, az ágyban is önzőek stb

Szóval ezek alapján arra jutottam, hogy talán azt kéne hazudnom, hogy komolyat akarok, aztán váratni a pasit mondjuk legalább 5-6 randiig és utána szexelni. És akkor ilyenkor ugye megbecsülnek, nem néznek ringyónak és figyelmesebbek az ágyban is, igyekeznek.

Na de komolyan erre van szükség? Ettől leszek értékesebb? Utálok hazudni meg manipulálni embereket, nem vagyok ilyen. Viszont az jobban fáj, ha egy értéktelen ribizlinek tartanak, akivel nem kell rendesnek lenni se, mert hát csak szexre van..

Úgy érzem nincs más választásom, meg kell játszam magam, de nem bírom rávenni magamat, annyira nehéz. Tudok türelmes lenni, kivárni a több randit a szexig, azzal nem lenne baj hogy nem azonnal csapunk bele. Inkább lelkileg rossz érzés hazudni, meg megterhel a színészkedés. Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt, de nekem valahogy annyira rossz érzés megvezetni valakit.

Nők tudnának tanácsot adni ebben, hogy hogyan tudnám kezelni ezt?

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?


2021. okt. 17. 16:43
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Nem is értem. Azokat a férfiakat ,akik normális kapcsolatot akarnak,megbecsülnének kiszűröd.

Helyettük azokat választod,akik csak szexelnek.


Hát dragaságom ahol fát vágnak,ott hullik a forgács!!

Ne csodálkozz,ha 10 ből 8 an használnak ,és kb annak tartanak,ami vagy.

Mondjuk el nem tudom képzelni,hogy mi baj van azzal,ha hosszútávon dugatod magad egy olyan férfival,akit nem csakszexuális robotnak tartasz,hanem társnak.

Mert ugye oda vissza van ám ez.

Hisz te is kb annyira tartod őket mint amennyire ők téged.

Hatás- visszahatás, tudod!

2021. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
79%
Értem már a te véleményed van és a rossz 🤣
2021. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
#21: ember te miről beszélsz? Ki mondta, hogy én kiszűröm azokat, akik normális kapcsolatot akarnak? Ki mondta, hogy én lenézem ezeket a férfiakat, csak szexrobotnak tartom őket? Te mit olvasol, mert biztos nem azt, ami itt a kérdés alatt van. Annyira szeretnél engem hibáztatni, hogy hülyeségeket kreálsz, amiket egy szóval se mondtam.. Így semmi értelme írnod a kérdésem alá.
2021. okt. 17. 18:49
 25/58 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus pszicho no, magara vesz mindent, de o tokeletes es mindenki balfasz
2021. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
#23: 26 vagyok
2021. okt. 17. 18:51
 27/58 anonim ***** válasza:
És hány évesek voltak a kiszemeltek?
2021. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudnod! Csak eddig ilyen pasikat fogtál ki sajnos!
2021. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

#25: gondolom te vagy az a tipikus gyk-s frusztrált szerencsétlen, aki mindenki nőt utál, mivel nrm fekszenek le vele. Legalább írnál értelmes választ, nem csak utálkozást hánynák ide..

Senki nem mondta, hogy tökéletes lennék, sem azt, hogy mindenki balfasz. Reagáltam azoknak, akik hozzágondoltak hülyeségeket a kérdésemhez, majd abból vontak le egy elmés következtetést, ami a saját agyuk szüleménye. Aki normálisan válaszolt, azt értékeltem.

Ahelyett, hogy az oldalon való gyűlölködéssel próbálnád a frisztrációd oldani, találj értelmesebb elfoglaltságot vagy dolgozz egy kicsit a mentális egészségeden.

2021. okt. 17. 18:56
 30/58 anonim ***** válasza:

Kérdező egy kissé túl bonyolítod a dolgokat.

A férfiak eleve kis munkával akarnak mindent. De még azt a kis munkát is sajnálják,és elpazarolt időnek tartják,ha tudják hogy ebből sose lesz tartós kapcsolat.De hozzáteszem hogy a kapcsolatok nagy része a szexre alapul,és akár évekig is tarthat.De itt te jelzed előre hogy tart ameddig tart. Na erre már kevésbé vevők.azt kellene elfogadnod hogy így állnak a hasonló felfogású,igényü nők igényeihez.

Ha ez neked nem elfogadható,akkor változtass,vagy bizony hazudoznod kell tovább.

2021. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!