Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg hazudnom kéne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kéne a férfiaknak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy nő megmondja őszintén, hogy benne lenne szexkapcsolatban és csak szexre vágyik, nem párkapcsolat a cél, akkor az ilyen nőket a férfiak lenézik, értéktelennek tartják, de persze belemennek a dugásba, csak a nő megszűnik a szemükben nőnek/embernek lenni. Ez persze a viselkedésükön is meglátszik, nem tisztelettudóak, nem viselkednek normálisan, nem figyelmesek, az ágyban is önzőek stb

Szóval ezek alapján arra jutottam, hogy talán azt kéne hazudnom, hogy komolyat akarok, aztán váratni a pasit mondjuk legalább 5-6 randiig és utána szexelni. És akkor ilyenkor ugye megbecsülnek, nem néznek ringyónak és figyelmesebbek az ágyban is, igyekeznek.

Na de komolyan erre van szükség? Ettől leszek értékesebb? Utálok hazudni meg manipulálni embereket, nem vagyok ilyen. Viszont az jobban fáj, ha egy értéktelen ribizlinek tartanak, akivel nem kell rendesnek lenni se, mert hát csak szexre van..

Úgy érzem nincs más választásom, meg kell játszam magam, de nem bírom rávenni magamat, annyira nehéz. Tudok türelmes lenni, kivárni a több randit a szexig, azzal nem lenne baj hogy nem azonnal csapunk bele. Inkább lelkileg rossz érzés hazudni, meg megterhel a színészkedés. Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt, de nekem valahogy annyira rossz érzés megvezetni valakit.

Nők tudnának tanácsot adni ebben, hogy hogyan tudnám kezelni ezt?

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?


2021. okt. 17. 16:43
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Amit láttam itt belőled meg se dugnálak azért minden szarba nem rakom bele a farkam
2021. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
#40: Az a vicc, mikor te hordasz el mindennek úgy hogy szart se tudsz rólam és még te magyarázol nekem ilyet. Nem tudom hogy most poénból kötekedsz vagy tényleg olyan sötét vagy, hogy te kezdesz szart dobálni ismeretlenül, majd még neked áll feljebb és én hagyjalak békén. Nem tudom ez miféle személyiségzavar, de kva ijesztő.
2021. okt. 17. 19:38
 43/58 A kérdező kommentje:
#41: Semmi gond, a te értelmi szinteddel egyébként se jöttél volna szóba. Így akkor mindketten dugunk majd mással, nem látom a problémát:)
2021. okt. 17. 19:39
 44/58 anonim ***** válasza:
Soha ne hazudj ! Ha kiderül hogy hazudtál, még kevesebbre fognak értékelni. Ha őszinte vagy, hogy csak alkalmit keresel, lesz aki nem fog lebecsülni. Különösen ha még jó is lesz a szex.
2021. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

#44: Hidd el lehet ügyesen hazudni és nem fog kiderülni. Csak nekem nem ez lenne a cél.

Azt elárulod, hogy szerinted mi köze a tisztelethez annak, hogy jó a szex vagy sem?

2021. okt. 17. 19:48
 46/58 anonim ***** válasza:
Semmi. Alapból kell tisztelni minden embert. De ha jó a szex, akkor aztaaaa máskor is meg kellene ismételni az érzés. Ha nem annyira jó, akkor meg hát megvolt, de elégvolt érzés. Remélem gyakrabban jó, mint nemjó !
2021. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
84%

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?



Nézd te mindenkit leszóltál itt.Szóval nem nagyon látom,hogy te bárkit is értékelnél valamennyire magadon kívül.

Ebből pedig következik az,hogy se nem vagy tanulékony,se nem vagy önzetlen.

Így meg...

Szexuális teren sem tudsz sokat nyújtani.

Szerintem.

Illetve úgy fogalmaznék,hogy nemigen lenne rá hangulata az embernek,hogy ezt ki is próbálja.

Persze lesznek biztosan .

...Hasonlók a hasonlóakkal.

Sok sikert.

2021. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Kevés undorítóbb embert láttam a kérdezőnél. Ez már eléggé a legalja, amikor valaki ilyen szinten néz le kb mindenkit.
2021. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
A 12-esre miért nem reagáltál?
2021. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Jesszusom mi ez a sok komplexusos ember itt?

Nem szóltam le mindenkit, csak azokat, akik hülyeségeket költenek a kérdésemhez és az alapján szart dobálnak. Akik 0 érvelés mellett ismeretlenül megállapítják, hogy velem van a baj meg én biztos nem tisztelek senkit. Most kiderült, hogy biztos szar is vagyok az ágyban:D egyre jobb.. az ilyen primitív komplexusos embereknek mit mondjak..

Aki normálisan válaszolt, azt értékeltem és reagáltam ha olyan vagy csak simán felpontoztam.

Ti meg menjetek el valami terápiára vagy növesszetek valahogy egy kis önbizalmat..

2021. okt. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!